Wpis z mikrobloga

@L3gion: ktoś się pawi w jakieś repacki uj wie z czym jak są mirrory GoGowe bez DRM?

@PoteznaBorowka jeszcze nie tak dawno było to mniej czasu i nawet tutoriala nie dało się odbębnić w tle co dopiero wyrobić opinię o gierce, przez to do teraz mam zasranego steama grami, które tak na prawdę nie ogarnąłem, że przekroczyłem czas i mi się nie spodobały choć na trailerach/gameplay

Z drugiej strony
  • Odpowiedz
@L3gion: Bez sensu jakieś scrackowane, skoro z goga masz wersję bez zabezpieczeń. Ja tak pobrałem, godzinkę potestowałem, kupiłem na steam i nawet save był
  • Odpowiedz
Nie dają dema


@L3gion: no nie dają, teraz dają triale

to trzeba sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: chciałeś ukraść to ukradłeś, tylko nie próbuj przeczyć faktowi że jesteś złodziejem bo przykro się na to patrzy
  • Odpowiedz
chciałeś ukraść to ukradłeś, tylko nie próbuj przeczyć faktowi że jesteś złodziejem


@Deska_o0: ale co ukradł, włamał się do wydawcy i zwinął płytę?
  • Odpowiedz
@dr_Acula bo jak gra jest tylko steam to są zabezpieczenia, w zależności od ich jakości osoba łamiąca grę potrzebuje nieraz nieco czasu, jak gra jest na gogu to niema jakichkolwiek zabezpieczeń, jak sobie skopiujesz plik instalacyjny od znajomego to normalnie będzie działać.

Tu tylko moralność osoby pobierającej gre może powstrzymać ten proceder, bo oczywiscie to nadal jest piractwo.

I żeby nie było, ja tutaj nie zachęcam do piracenia tylko przedstawiam fakty.
  • Odpowiedz
ale co ukradł, włamał się do wydawcy i zwinął płytę?


@Kajtosz: a nie no jak nie ukradł fizycznej kopii tylko zawartość to nie ma problemu. tak sobie tłumaczysz ponieważ też jesteś złodziejem, czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Deska_o0 ja jestem złodziejem gier/programów i tak bardzo mam to w dupie co inni o tym myślą, rynek gier jest #!$%@? złodziejskimi producentami. Sprzedają niedokończone, zbugowane gry, rzeczy co powinny być w finalnej wersji dodawane są dopiero w DLC, #!$%@?ć ich. Jak mi się spodoba to kupię oryginał, a jak nie to niech #!$%@?ą.
  • Odpowiedz