Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: było wyjaśniane o co chodzi milion razy. Kradzież jest wtedy gdy osoba okradziona jest pozbawiona swojej własności. Nie dotyczy to własności intelektualnej, zarówno wg. słownika języka polskiego, jak i polskich przepisów prawa.
  • Odpowiedz
Sprzedają niedokończone, zbugowane gry, rzeczy co powinny być w finalnej wersji dodawane są dopiero w DLC, #!$%@?ć ich.


@Ganja-Man: o której grzez Larian Studios piszesz?
@malinq no, no, jak nie kradniesz kopii w sklepie to się nie liczy, a po dwóch i tak zeruje xD
@rsnbl nie, za to tobie RiGCz
  • Odpowiedz
no, no, jak nie kradniesz kopii w sklepie to się nie liczy, a po dwóch i tak zeruje xD


@Deska_o0: nie mówimy o kradzieży przedmiotu ruchomego ze sklepu przecież. Co to ma do rzeczy? xD

Jak ukradnę płytę ze sklepu, to sklep jest stratny o wartość płyty. Jak ściągnę plik którego i tak bym nie kupił to nikt nic nie traci.
Nie jesteś w stanie udowodnić w żaden sposób, że
  • Odpowiedz
@malinq: wiesz, że gdyby 100% ludzi tak robiło, to twórcy gier, muzyki, czy czegokolwiek co można ściągnać z neta, zapewne przestaliby robić to co robią?XD
  • Odpowiedz
wiesz, że gdyby 100% ludzi tak robiło, to twórcy gier, muzyki, czy czegokolwiek co można ściągnać z neta, zapewne przestaliby robić to co robią?XD


@kubor_: a czy ja temu gdzieś zaprzeczyłem? Czy ja gdzieś powiedziałem, że wszyscy ludzie powinni ściągać gry?

Napisałem tylko, że to nie jest kradzież.
  • Odpowiedz
@malinq: oczywiście że jest, jeszcze 20 lat temu w Polsce taką dyskusję bym zrozumiał, dziś jest to absolutnie oczywiste, to klasyczne podejście, że #!$%@?łem po cichaczu i nikt nie wie to nie ma problemu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PoteznaBorowka W grze gdzie z 1H to się postać tworzy a drugie 1H zajmuje obejrzenie wstępu i przyjęcie pierwszej misji? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem po Divinity 2 jak to wygląda.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Deska_o0 No ukradłem, a o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mamy czasu gdy gry:
- kosztują minimum 250 jak nie 350 zeta
- są specjalnie wykrajane by wydać DLC
- mają mnóstwo błędów i problemów wydajnościowych na start
- wymagają ciągłego połączenia z netem i milion
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kubor_ A wiesz że są deweloperzy gier którzy oficjalnie przyznali że gra na torrentach zwiększyła im zasięgi i zyski? Jakby znajomy kupił na GOGu i dał mi instalkę to też był bym piratem? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: @sebag2 @sbuasha ale sie zesraliscie
Sam spiracilem na poczatku gierke bo nie przepadam za turowkami i nie wiedzialem czy wgle mi podejdzie taka gierka a sie wciagnalem jak kijanka w mozg i ogralem na piracie 10-12h (widac czas gry na save) po czym kupilem gierke prosto ze stima bo gierka kozacka
  • Odpowiedz