Wpis z mikrobloga

Generalnie na #allinclusive byłem raz w życiu, zawsze #wakacje organizowałem sam, ale mieliśmy bardzo wyczerpujący rok i zamarzyło nam się zabrać dzieciaki na jakieś baseny, zjeżdżalnie i grzać dupkę nad #morze.

niestety w temacie poszukiwań takich wakacji jestem zielony. Dlatego przy założeniu że wyjazd ma być w drugiej połowie września ( mamy wtedy rocznicę ślubu i ja mam urodziny!;)) mam kilka #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta :

1. czekać na last minute? kiedy zacząć szukać?
2. są jakieś pro-wyszukiwarki takich wakacji? (do tej pory wszedłem na wakacje pe el)
3. Turcja kusi cenowo, i widzę, że fajne ośrodki pod względem dzieci, ale nie chcę spędzać urlopu w otoczeniu #ruskimir. jakieś wskazówki?
4. czy w Grecji nie będzie już za chłodno?
5. za wszelkie wskazówki i #protip będę wdzięczny!
  • 4
  • Odpowiedz
@zielonkagdansk: Ja mam odwrotnie, tzn. zawsze latam z biurem podróży, bo nie chce mi się wszystkiego ogarniać samemu ale w tym roku chciałem sobie sam zorganizować i zdziwiło mnie, że ceny z biur są takie same albo porównywalne (pewnie kwestia terminu).

Moim zdaniem jak szukasz czegoś dla dzieci to bierz teraz, raz, że takich prawdziwych lastów to praktycznie już nie ma chyba, że czekasz na jakieś last second typu dzisiaj kupujesz
  • Odpowiedz
@zielonkagdansk: w turcji jest taki jeden hotel all inclusive co dla dzieci ma aquapark obok chyba aqua fantasy. Last minute niestety tylko tanieje jak jest dzień do odlotu i też nie za wiele zostaje. Właściwie same odpadki na budżetowe wyjazdy.
  • Odpowiedz