Wpis z mikrobloga

Źle sie czułam to kupiłam sobie sesje terapii online za 250zl. Terapeutka powiedziała mi bym po prostu nie myślała o przeszłości, poznała nowych ludzi i zrobiła plan dnia. Essa ( ͡° ͡°) Szukam dalej xD
  • 82
  • Odpowiedz
@Wandax: ja ci moge skarbie codziennie poprawiać humor i cie rozsmieszać za free, wydaj tylko polecenie o pani. Do tego posiadam to czego szukasz i o wiele wiecej pysznych smakołyków.
  • Odpowiedz
@Wandax: chciałbym zamówić zajęcia praktyczne z taką pindą - stałbym gdzieś koło niej i patrzył jak to zapoznaje nowych ludzi...
  • Odpowiedz
@Wandax: A jakiej porady oczekujesz w pol godziny? Że ktos Ci rozwiąże wszystkie problemy i powie jak masz żyć? Na terapię idzie się na minimum pół roku i wkłada w to wiele własnej pracy.
  • Odpowiedz
@Wandax: bo się nie chodzi do kobiet terapeutek, większość psychologii teraz kończą alternatywne borderki z grubymi problemami psychicznymi, które po studiach mieszkając na pokoju w mieście wojewódzkim wchodzą na rynek pracy i tak to właśnie wygląda. To, że mężczyźni lepiej wypadają w terapii utwierdziłem na sobie i dużym gronie znajomych, a paradoksalnie często zdarzy się łatwiej dobry specjalista na NFZ niż prywatnie, ale prawda że ruletka jest spora.
  • Odpowiedz
  • 5
@patrickwro: Nie no terapia to nie scam i ja szanuje terapie bo nie raz zmieniła mi spojrzenie na wydarzenia i nauczyła jak można lepiej myśleć. Tylko mogłaby być jakaś odsiewka.
  • Odpowiedz
@Wandax @kikiton xdd to słuchajcie historii mojej mamy.
Pojechała gdzieś koło Gdańska by u jakiegoś typa zamówić akupunkture i jakieś oczyszczanie ze złych rzeczy. Te oczyszczanie to była trzy godzinna rozmowa gdzie mama wyrzucała z siebie złe emocje i inne gówna. Wszystko po to by uleczyć się ze skręcenia kostki XDDD
Koszt? 800 złotych po 50 procentowej zniżce.
Typ ma dom 340 metrów, motor, samochód i masę kasy.
Nabija właśnie
  • Odpowiedz
@Wandax: to jest najgorsze. W psychiatrii to jest ograniczona liczba opcji i w końcu trafisz na dobry lek.

W psychologii to będziesz się bujał w #!$%@? czasu. Raz miałem super terapeutke z którą naprawdę czułem że idę do przodu. Zadawała takie pytania że "odkrywałem siebie".

Musiałem przerwać terapię jej już nie było więc szukałem innych z dobrymi opiniami. I zamiast sensownych pytań i zagłębiania się w swój umysł mialem porady
  • Odpowiedz