Wpis z mikrobloga

Źle sie czułam to kupiłam sobie sesje terapii online za 250zl. Terapeutka powiedziała mi bym po prostu nie myślała o przeszłości, poznała nowych ludzi i zrobiła plan dnia. Essa ( ͡° ͡°) Szukam dalej xD
  • 82
  • Odpowiedz
Psychoterapia to nakierowywanie Cię na rozwiązanie w taki sposób żebyś Ty sama na nie wpadła.


@Uddhx: czyli walac glowa w sciane, moze w koncu po kilku latach sie przebijesz? Mozna samemu walic, nie trzeba za to placic.
Ludzie zastanawiaja sie nad sensem, tego wszystkiego od tysiecy lat, odpowiedzia jest filozofia. Ale wiekszosc ludzi nie ma umiejetnosci poznawczych, pozwalajacych im znalezc w nich odpowiedzi. Temu sluzyla przez wieki religia.
  • Odpowiedz
@Wandax: Mama mi opowiadala o tym gosciu i typ normalnie wiesz szur po calosci, on tylko gotowke trzyma bo banki to wymysl masonow. Zadne szczepionki... tylko naturalna terapia itp itd. Naprawde odklejonych ludzi moja mama spotyka.
  • Odpowiedz
@Wandax:
Należy zawsze sprawdzać, z kim ma się do czynienia, czy dana osoba skończyła psychologię, jaką ma specjalizację, czy jest certyfikowanym psychoterapeutą lub jest w trakcie certyfikacji. Do tego wcześniejsza praktyka, którą chwali się każdy, kto taką miał.
  • Odpowiedz
bo się nie chodzi do kobiet terapeutek, większość psychologii teraz kończą alternatywne borderki z grubymi problemami psychicznymi, które po studiach mieszkając na pokoju w mieście wojewódzkim wchodzą na rynek pracy i tak to właśnie wygląda. To, że mężczyźni lepiej wypadają w terapii utwierdziłem na sobie i dużym gronie znajomych, a paradoksalnie często zdarzy się łatwiej dobry specjalista na NFZ niż prywatnie, ale prawda że ruletka jest spora.


@m0rdeczka: Coś w tym
  • Odpowiedz
jaki jest przepis na produkcję chorych psychicznie?


@FejsFak: bardzo prostym, wmawiaj ludziom że są ofiarami. Pokłóciłaś się z chłopakiem i się rozeszliście i nie czujesz się źle? GIRL ON BYŁ TOKSYCZNY JESTEŚ OFIARĄ, NIE POWINNAŚ TEGO TAK DOBRZE PRZECHODZIĆ xD MIEJ TRAUME

Imo dzisiaj jest kult bycia ofiarą i wmawiane są ludziom negatywne emocje co bezpośrednio generuje choroby psychiczne. 40% młodzieży ma jakieś odchyły.
  • Odpowiedz