Wpis z mikrobloga

Chłop do wojska poszedł żeby uciec przed samotnością i znaleźć towarzystwo, które też chce służyć ojczyźnie, a jedyne na co trafił to normiki, bajkopisarze, simpy oraz wzajemnie obmacywanie sie na plutonie przez facetów i żarty o r00chaniu i sraniu. chłop myślał, że w wojsku będzie inaczej, śmiechu warte.

Jeszcze tylko tydzień do przysięgi i rezerwa.

##!$%@? #samotnosc #wojsko #wojskopolskie
SynGilgamesza - Chłop do wojska poszedł żeby uciec przed samotnością i znaleźć towarz...

źródło: temp_file.png7312954761311987850

Pobierz
  • 33
@galgal Z tym pewnie byłoby ciężko bo niespecjalnie jestem lubiany na plutonie, już na samym początku popchnąłem typa, który mnie chciał zmacać więc uznałem, że zamknę się w sobie i skupię się na szkoleniu a na to całe obrzydliwe towarzystwo mam wywalone, i tak nie wiążę przyszłości z tą jednostką
@SynGilgamesza może wyjmij trochę kija z dupki i zaakceptuj fakt, że są tam różni ludzie. Jeśli masz większe ambicje i chcesz piąć się w przyszłości po szczeblach kariery to po prostu rób najlepiej jak umiesz swoją robotę, ale traktując z góry tych którzy mają Twoim zdaniem takie czy inne wady nigdy i tak nie byłbyś dobrym dowódcą. Na pewno bym też szukał community ludzi na wyższych szczeblach w woju, którzy na 100%
@SynGilgamesza: wiesz nie będziesz służył z tymi samymi ludźmi potem, to jest tylko szkolenie, postaraj się o przydział do zawodowych, może być tak że trafisz do normalnych ludzi. Mnie najbardziej bolały dyżury po 12 godzin.
PS
Aha i dziwne że ci nie powiedzieli żeby zgłaszać wszystko przełożonym, jak są jacyś odszczepieńcy w plutonie należy to zgłosić, pamiętaj że wszyscy podlegacie pod żandarmerie i jak nie pójdzie do łba po ludzku to