Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytłumaczy mi ktoś jak to w końcu jest?
Ludzie mówią, że incele to absolutne ofiary losu i łamagi które niczego nie potrafią i wszystkiego się boją. Osobniki które żyją w piwnicy i w ogóle nie wychodzą z domu, a jak już muszą wyjść to nie potrafią niczego załatwić, bo nawet chleba w sklepie nie kupią, bo akurat na kasie jest kobieta a oni nie potrafią złożyć zdania w rozmowie z kobietą. Że incele to ludzie odrzuceni przez społeczeństw, który byli gnębieni w szkole (oczywiście za charakter a nie wygląd), którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa i najlepiej mogli by zniknąć. No i oczywiście wszyscy oni w ogóle się nie kąpią i nie zmieniają ubrań.

ALE jednocześnie...
Incele to groźni terroryści, którzy przemierzają ulice w poszukiwaniu czegoś co mogliby zgwałcić. Planują zamachy bombowe, są mega agresywni i w ogóle są odpowiedzialni za całe zło świata. Nie powinno się ich uznawać za ludzi a najlepiej to w ogóle zrobić im imprezę jak pewien austriacki koneser farb plakatowych.

Ludzie powielają taką narrację i nie widzą w tym sprzeczności.

#przegryw #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #niebieskiepaski #incel #samotnosc #psychologia #mentalcel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To jest coś na zasadzie wahadła normika.

Raz normik powie Ci:
"Broo! Wygląd nie jest najważniejszy.. Liczy się charakter"

a raz ten sam normik powie Ci:
"No ale to normalne chyba, że kobiety patrzą na wygląd"
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Incel incelowi nierówny, widać to nawet na wykopie. Z jednymi da się normalnie pogadać, są mili (ewentualnie nastawieni neutralnie), wrzucają swoje przemyślenia, opisują, co robili itp. Drudzy z kolei są sfrustrowani i obrażają wszystkich dookoła, i już widziałam kilka razy wpisy o zemście na kobietach, o zabijaniu normików itp., sama kiedyś zresztą dostałam od jednego tego typu wiadomość.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP):

To jest coś na zasadzie wahadła normika.


@PanHaroldHe: @CloudSpanner: a to nie jedt na zasadzie mr Jekyll i mr Hyde? W sensie osoba gnębiona przes normictwo, odrzucona, w końcu nie wytrzymuje i wybucha, jak to miało miejsce w filmie Joker? Sam znam taki przypadek z licbazy, gdzie jakiś fifarafa normik znęcał się nad przegrywem, aż tamten przegryw nie wytrzymał i jak go zaczął #!$%@?ć (normika), to normik tylko stał zszokowany i nic nie robił. Przegryw później za to wyleciał ze szkoły. Ia sam wielokrotnie marzyłem o tym,
  • Odpowiedz