Wpis z mikrobloga

Myślisz, że dlaczego mirek podkreślił, że jest młodszy?

@Tyrande: zapewne dlatego że owa mirabelka zebrała już chyba z sześciu adoratorów, a patrzę wyrywkowo.
Z czego jednego odrzuciła bo za młody, drugiego bo za bardzo się stara, a trzeciego bo za umiarkowany.

nie ma nic za darmo

@zbrodnia_i_kawa: czyli kolega kłamie w drugim komentarzu? No być może, zawołać go żeby potwierdził?
@Usmiech_Niebios: wystarczy nie być brzydkim - well...
Poza tym podziękuje. Remedium na toksycznych rodziców, nieradzenie sobie w pracy itp raczej nie jest uciekanie do mieszkania randomowego faceta by być na jego łasce. ¯\(ツ)/¯
Potem nie wychodzi, rozstanie i hur dur, wredna p0lka, ja jej pozwalałem mieszkać, a ona mnie zostawiła. J*bane księżniczki.
manipulujesz faktami i nie mówisz jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lubiejescfrytki: wiadomo, najlepiej powiedzieć bez dowodów i screenów i sobie pójść. W ten sam sposób mógłbym napisać że kto miałby ufać pedofilce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mysle ze koliega nie koniecznie klamie, tylko po prostu pomija pewne szczegoly.

@zbrodnia_i_kawa: a, czyli pisząc że sama obecność by wystarczyła pomija konieczność ruchania? Dla
nie szukaj na siłę zła tam, gdzie go nie ma

@lubiejescfrytki: najpierw pisać że manipuluje a potem że szukam zła tam gdzie go nie ma XD Chyba trafiłem z tą pedofilią
Na przyszłość polecam pisać co konkretnie nie wynika i gdzie znajduje się manipulacja, zamiast rzucać puste oskarżenia bez pokrycia.