Wpis z mikrobloga

@lexico: Wiesz nigdy nie byłem za ocenianiem kogoś po wyglądzie, wiec ujmę to tak. Patrząc na nie mam całkiem pozytywne wrażenie że w zasadzie nie jestem aż tak brzydki.
@Runaway28: nie żartujmy że w kontekscie tak fundamentalnej seiatopogladowej kwestii można zmienić zdanie bo jakaś kobieta zrobi krzywa minę albo mema, po prostu chciałeś znaleźć sposób żeby się pośmiać z lewaczek feministek
@Runaway28: Jak niby można „promować” aborcję? Polandia jest jedynym w sumie krajem europejskim, gdzie aborcji nie można wykonywać. To jest po prostu tak żenujące i nieśmieszne, że ręce opadają… do tego oczywiście dochodzi kompletny brak edukacji seksualnej, chore zakazy sprzedaży tabletek dzień po, które w innych krajach można kupić normalnie w drogerii bez żadnych recept. Niedługo może jeszcze niech zabronią całkowicie antykoncepcji. Wtedy byłoby to tez piekło mężczyzn? W tym temacie
@Mamaboss: Jak już napisałem, nie jestem przeciwnikiem aborcji. Może żeby była ogólnie dostępna jak na zachodzie nie musiało by się oglądać tego typu feminazistek jak te powyżej.