Wpis z mikrobloga

Może mało popularna opinia, ale Ukraina już przegrała tę wojnę i to przez jedną swoją decyzję - zezwolili kobietom na opuszczenie kraju.

Tym sposobem zrujnowali sobie demografię, nikt na zniszczona Ukrainę wracać nie będzie - a na pewno nie Ukrainka, która sobie ułożyła życie w DE, GB czy Francji.

Ostatnimi tygodniami jest głośno o tym, że Ukrainki wysylają papiery rozwodowe na masowa skale - kobietom nawet nie chce się udawać, że jeszcze im zależy i poczekać aż ich mąż zginie, żeby wziąć ślub z nowym fagasem - bo nie oszukujmy się, to że już żyją z nowymi mezczyznami to jest oczywiste.

Celem Putina było zlikwidowanie narodu Ukraińskiego i biorąc pod uwagę milionową emigrację, głównie kobiet niezbędnych do reprodukcji, to można śmiało powiedzieć, że cel już w połowie osiągnął.

Natomiast najbardziej mnie śmieszą w tym wszystkim polskie cuckoldy, które żyja jakimiś marzeniami, że te kobiety czekają na koniec wojny żeby wrócić czy że martwia się o swoich mężów xD
Nie no jasne, że pewnie kilka wzorowych par się znajdzie - trzeba je pokazywać w mediach ile się da, żeby cuckoldy dalej ginęli za swój kraj, ale ogólny trend jest nieubłagany i kobiety chca rozwodów.

#blackpill #wojna #ukraina #pieklomezczyzn #p0lka #przegryw
  • 93
@92cel: ja bym jeszcze dodal ze dla mezczyzn co walcza, nawet jak Ukraina wygra, sytuacja po wojnie bedzie w pewnym sensie gorsza niz podczas niej

Podczas - maja cel, plan, nadzieje.
Po - kraj zrujnowany, nikt nie bedzie pakowal kase by odbudowac bardziej niz aby wyssac surowce, kobiet malo. Czesc weteranow z traumami albo obrazeniami fizycznymi. Wiekszosc zapewnie bez, ale jesli nie chca zostac w armii to w praktyce beda mieli
88% Ukrainek ma zamiar wrócić do kraju. Sondaże szeroko dostępne. Możesz swój wywód wsadzić głęboko.


@Vixay: To ciekawe, bo moja różowa zna mnóstwo Ukrainek i żadna nie chce wrócić. Ba, każda chce jeszcze dalej na zachód. Żadna już nie chce być z Ukraińcem. Polak to minimum, a najlepiej typ z zachodu. Ukrainki to Polki na sterydach jeśli chodzi o żądze pieniądza. Pobiegną za kasą a nie za chłopami xD
To ciekawe, bo moja różowa zna mnóstwo Ukrainek i żadna nie chce wrócić. Ba, każda chce jeszcze dalej na zachód.


@localoca: to pewnie troche jak z tymi rosyjskimi sondazami co >80% popiera Putina [i co ciekawe, jesli chodzi o te wyniki to jakos dane z Rosji sa wiarygodne]. Kto nie chce odpowiadac w niepozadany sposob, po prostu odmawia odpowiedzi albo klamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym
88% Ukrainek ma zamiar wrócić do kraju. Sondaże szeroko dostępne. Możesz swój wywód wsadzić głęboko.


@Vixay: no chyba nie bardzo xD

According to a survey by the international company Gremi Personal, almost half of Ukrainians want to stay abroad.

The results of the survey show that 38% of Ukrainian refugees will stay in Poland, 7% - are planning to move from Poland to another country.

At the same time 55% of
Przykra prawda jest taka że tylko neobanderowcy mogliby zapewnić Ukrainie możliwość biologicznego przetrwania. Jeśli nie wprowadzą po wojnie obowiązku reprodukcyjnego i nie zatrzymają kobiet w kraju to będzie źle.
@92cel: Ale wy #!$%@? większość Ukrainek nie wyjechała tylko została, a wśród tych które wyjechały młode nie mają jakiegos przeważająco wielkiego udziału. Ukraina jak każdy kraj białego człowieka ginie już dawno, chodź ta wojna może być jakimś katalizatorem, bo oczywiście lepiej nie stracić tych reproduktorek niż stracić. Wcale się nie zdziwie ja po wojnie w Ukraine zostanie władowana kasa zachodu i stanie się bogatsza niż Polsza a większość wróci, ale co
@Blackmore: Ty to piszesz na serio? Gdyby ruska dzicz weszla do Polski w latach 90. tez bys mial podejscie pt. po co bronic biednego i skorumpowanego kraju? Ukraincy po prostu walcza o przetrwanie swojego panstwa w obliczu barbarzynskiej inwazji. Mowienie, ze lepsza by byla kapitulacja to jakis absurd.