Wpis z mikrobloga

@Krupier

Rzetelność - cecha oznaczająca powtarzalność pomiaru.

Więc #!$%@? z takim porównywaniem. Wtedy rabat był, a teraz może nie być. A jakie były jego warunki? Może trzeba było kupić 12 sztuk? A może zakupy za min. 99zł? A może tylko z aplikacją?

A teraz co wg Ciebie jest nierzetelnego w porównaniach Lidla?
  • Odpowiedz
@radziuxd błędne wskazywanie cen. I Lidl też bierze pod uwagę swoje ceny promocyjne.

Pomijam już to, że jest to zwykła wybiórczość. Pewnie przy każdym porównaniu mogę stworzyć koszyk, który będzie tańszy niż w innym sklepie gdy wezmę pod uwagę konkretne produkty.
  • Odpowiedz
@Krupier Akurat to czym podpiera się Lidl, to jest "koszyk Faktu" i jest zawsze taki sam. Co więcej, jeśli jakaś cena Ci się nie zgadza można im to zgłosić na maila. Poza tym porównują też Dino i Lewiatana. Dla mnie ta forma jest bliższa definicji rzetelności.
  • Odpowiedz
@youngP ja na przykład już jestem obrażony ;-) nie lubię takiej konkurencji niesmacznej i zawsze wolałem Lidla- jakoś mniej patusow tam chodzi w mojej okolicy. Biedronka to symbol polskości, największe okoliczne niedorajdy na kasie, sprzedawanie swoich danych za naklejki, wszechobecny syf, bałagan cenowy i tania propaganda. W dodatku kiedyś mega słabe prudukty za to w niskiej cenie. Nie zapomnijmy, że to głównie biedronka zarżnęła sklepy osiedlowe i co za tym idzie nierzadko
  • Odpowiedz
co za tym idzie nierzadko wyszukany o oryginalny asortyment z tych sklepów zginął.

@Brylant: to jest fakt, w centralnej Polsce mamy bardzo dobry nabiał marki Jogo i ni #!$%@? nie dostaniesz tego w Biedrze czy Lidlu, ale np. Kaufland czy taka nieduża Stokrotka jakoś potrafią mieć na stałe w ofercie np. ich maślankę, kefir czy śmietanę.
  • Odpowiedz