Wpis z mikrobloga

Może mało popularna opinia, ale Ukraina już przegrała tę wojnę i to przez jedną swoją decyzję - zezwolili kobietom na opuszczenie kraju.

Tym sposobem zrujnowali sobie demografię, nikt na zniszczona Ukrainę wracać nie będzie - a na pewno nie Ukrainka, która sobie ułożyła życie w DE, GB czy Francji.

Ostatnimi tygodniami jest głośno o tym, że Ukrainki wysylają papiery rozwodowe na masowa skale - kobietom nawet nie chce się udawać, że jeszcze im zależy i poczekać aż ich mąż zginie, żeby wziąć ślub z nowym fagasem - bo nie oszukujmy się, to że już żyją z nowymi mezczyznami to jest oczywiste.

Celem Putina było zlikwidowanie narodu Ukraińskiego i biorąc pod uwagę milionową emigrację, głównie kobiet niezbędnych do reprodukcji, to można śmiało powiedzieć, że cel już w połowie osiągnął.

Natomiast najbardziej mnie śmieszą w tym wszystkim polskie cuckoldy, które żyja jakimiś marzeniami, że te kobiety czekają na koniec wojny żeby wrócić czy że martwia się o swoich mężów xD
Nie no jasne, że pewnie kilka wzorowych par się znajdzie - trzeba je pokazywać w mediach ile się da, żeby cuckoldy dalej ginęli za swój kraj, ale ogólny trend jest nieubłagany i kobiety chca rozwodów.

#blackpill #wojna #ukraina #pieklomezczyzn #p0lka #przegryw
  • 93
@BayzedMan: Nie do końca xD Demografie podbijają imigranci z afryki i bliskiego wschodu...

@92cel Też tak uważam, ale rozszerzyłbym to nawet na całą kulturę zachodnią. Dzietność leży, kultura leży, edukacja leży itd. Nie wiem, co by musiało się stać, żeby świat wrócił na właściwe tory. Chyba musiałby wybuchnąć znowu jakiś globalny konflikt, który wybiłby część populacji i sprawił, że znowu społeczeństwo zaczęłoby funkcjonować prawidłowo.
Chosen_Fox - @BayzedMan: Nie do końca xD Demografie podbijają imigranci z afryki i bl...

źródło: hVYQTMT

Pobierz
@92cel: zgoda. Dlatego jedną z niewielu zalet komuny, z naszej dzisiejszej perspektywy, nie ludzi ówczesnych, było to, że Polacy musieli zostać w kraju i go odbudowywać. Dzięki temu podnieśliśmy się po wojnie i potem po upadku komuny było komu budować wolną Polskę. Ukraina jest w dupie, nie wiadomo na jakich warunkach zakończą wojnę, a nawet jeśli założymy że Rosja odpuści roszczenia terytorialne i po prostu się wycofa, to nikt im nie
@Grzesiok: Pytanie ile mają lat. Jeśli mają po 40-55 to faktycznie mogą tak myśleć, bo na Zachodzie mają małą przyszłość - z dziećmi w tym wieku męża nie znajdą, majątku nie mają, wypracowanej emerytury nie mają itd. Tylko, że te kobiety ukraińskiej demografii nie naprawią. Liczy się tak naprawdę pokolenie 18-39, a zwłaszcza 18-30. Tylko, że te kobiety trzyma na Ukrainie dużo mniej i to one mają znaczenie z punktu widzenia
@Grzesiok: Zatrudniliście pewnie jakieś po 35. Ale nie ma co się łudzić że młode kobiety wrócą na Ukrainę już taka jest mentalność u młodych kobiet, tak samo by było w Polsce. Cześć Ukrainek która pomieszkiwała u nas od dawna, jak tylko wybuchła wojna i usłyszały że Kanada przyjmuje Ukrainki bez niczego jeszcze dostają kasę na start to spakowały się i udawały że prosto z wojny uciekły. Myślisz że takie laski co
@mroznykasztan: Jakie mam przywileje? Wymień je? Przywilej płacenia 50% podatków na socjal dla samotnych matek? Przywilej używania waluty, która traci 20% na wartości rocznie? Gdzie te przywileje? Sam sobie broń kraju, skoro uważasz że tak trzeba, a ode mnie się odstosunkuj. Moje ciało, moja sprawa. Jak chcesz być mięsem armatnim to nic nie stoi na przeszkodzie. Jedź sobie choćby na Ukrainę i tam walcz - bo jakby nie patrzeć to także
Ukraina jest szykowana do zasiedlenia w przyszłości przez naród wybrany


@downight: gdyby tak było to by była na wieki bezpieczna od Rusków a my razem z nimi
aż tak dobrze nie będzie
Zielonka, teorie wyciągnięte z własnej dupy, używa pojęć typu "cuckold" nie znając ich znaczenia xD zabawne to jest to, że tacy ludzie jak ty uzależnili się od tego portalu, ale mając #!$%@? poglądy tworzą nowe konto żeby nie wypisywać pod swoim głównym nickiem, albo główne konto zostało już dawno zbanowane za dodawanie takich gównopostów xD ok, 2/10 bo byłem laskaw ci odpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mateo_olsztyn:
B.....n - >Zielonka, teorie wyciągnięte z własnej dupy, używa pojęć typu "cuckold" ni...

źródło: C-658VsXoAo3ovC

Pobierz