Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeglądałem fb i wszyscy moi oprawcy z gimnazjum mają już bachory, a ja skończyłem jako nigdy nie trzymające dziewczyny za rękę dziwactwo z fobiami społecznymi. Dobitny przykład darwinizmu i tego jak w praktyce działa selekcja genetyczna. Słaby samiec niegodny życia w określonych warunkach, zostaje zniszczony przez współplemieńców, a ci jako jednostki bardziej przystosowane przekazują geny dalej.
#przegryw #blackpill #depresja
G.....7 - Ostatnio przeglądałem fb i wszyscy moi oprawcy z gimnazjum mają już bachory...

źródło: Defeated_Male_Leaves

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
zostaje zniszczony przez współplemieńców


@Glock17: eliminują go żeby bezproduktywnie nie marnował zasobów,
ponieważ więcej trzeba w niego inwestować niż sam z siebie daje (albo to nieprawda, ale tak myślą)
życie
  • Odpowiedz
@Glock17: coś w tym jest. Pamiętam jak byłem w gimnazjum/liceum i zastanawiałem się na kogo wyrosną ci wszyscy wulgarni kretyni którzy żartują tylko z jednego, chleją, bekają, nie myją się i jeśli nawet trafi się pasja u któregoś to jest to ałto albo motur, nic innego.

no i co, właśnie tacy często jaki pierwsi się pożenili XD była to pouczająca lekcja, nie powiem
  • Odpowiedz
@Glock17: to się ogarnij, zacznij się zdrowo odżywiać, idź na siłownię, idź do kosmetyczki, fryziera czy czego tam potrzeba, kup modne cichy z Zary. Załóż Instagrama, relacje z podróży. W to czyli w siebie inwestuj pieniądze, nie na kompa, gry czy co tam kupują z tagu przegryw. Mając to dziewczyny będą chciały z Tobą pisać, a wtedy wraz z każdą relacją ogarniesz się, gdy będziesz traktował te znajomości ja trening.
  • Odpowiedz
@Glock17: Na moim osiedlu (domy jednorodzinne, bliźniaki, domki letniskowe) masa ludzi przyjęła uchodźców z Ukrainy. I wiesz, gdzie większość z nich jest dzisiaj? Wróciły na Ukrainę, te, które nie wróciły nie mają do czego wracać, właśnie dzięki wam, kacapskie śmiecie.
  • Odpowiedz
@LukaszNiePoroochasz: Nawet jak kobiety mówią, że to przez "patriarchat" mężczyźni mają problemy, to proponowane rozwiązania są albo mocnym (ale właściwie nieszczerym) chceniem, żeby tak nie było, albo są to rozwiązania, które w praktyce (a również często teorii) dokopują właśnie tym słabszym mężczyznom i jeszcze bardziej faworyzują tych złych, patriarchalnych facetów.
Zresztą - wystarczy zobaczyć na wybory kobiet, które od zawsze miały istotny wpływ na wygląd społeczeństwa. Z jakiegoś powodu chcą one
  • Odpowiedz
@Glock17: ja nie bylem gnebiony ale wszelkie seby i kariny gwiazdy to dzis albo na cmentarzu albo w wiezieniu albo w gównorobocie (ʘʘ) takich co by byli odpakami za mlodu a potem osiagneli sukces to moze jeden koles ale on z takiej rodziny, ze za zycia raczej rodzinnego majatku nie #!$%@?
  • Odpowiedz
to się ogarnij, zacznij się zdrowo odżywiać, idź na siłownię, idź do kosmetyczki, fryziera czy czego tam potrzeba, kup modne cichy z Zary. Załóż Instagrama, relacje z podróży. W to czyli w siebie inwestuj pieniądze, nie na kompa, gry czy co tam kupują z tagu przegryw. Mając to dziewczyny będą chciały z Tobą pisać, a wtedy wraz z każdą relacją ogarniesz się, gdy będziesz traktował te znajomości ja trening.


@N331: zajebiste
  • Odpowiedz