Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeglądałem fb i wszyscy moi oprawcy z gimnazjum mają już bachory, a ja skończyłem jako nigdy nie trzymające dziewczyny za rękę dziwactwo z fobiami społecznymi. Dobitny przykład darwinizmu i tego jak w praktyce działa selekcja genetyczna. Słaby samiec niegodny życia w określonych warunkach, zostaje zniszczony przez współplemieńców, a ci jako jednostki bardziej przystosowane przekazują geny dalej.
#przegryw #blackpill #depresja
G.....7 - Ostatnio przeglądałem fb i wszyscy moi oprawcy z gimnazjum mają już bachory...

źródło: Defeated_Male_Leaves

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: nie przesadzaj. Podstawa to samemu wieść szczęśliwe życie. To też da tematy do pisania z dziewczynami. I tak to będzie się kręcić. Pisanie. Potem głosówki. Rozmowy przez telefon. I kij z tym, że nie udane. Będzie coraz lepiej. Bo dziewczyny widząc fajnie prowadzone życie na Insta, same będą zainteresowane, bo one tylko Netfix i pogaduchy bylegdzie. I z czasem przegryw ogarnie i spotkania
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego: w ogóle sugerowanie że ktoś w 2023 roku nie wpadł na to, żeby o siebie "zadbać" xD. Siłownie przepełnione przez gymceli, mnóstwo barberów 150zł/wizyta (skoro jest podaż to i popyt), wszędzie jakieś stylizacje dla facetów, mody na loczki, blogi. Zadbanych facetów to teraz z 90% w dużych miastach jest, no prośba. Na wsiach więcej facetów niż kobiet więc pretensje mogą mieć tylko do siebie faceci, ale duże miasto to inne
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: powiem ci , że tak z 5 lat temu kiedy redpille i jaglaki motywatorzy byli popularni to więcej widziałem gymceli i napakowanych oskich a teraz ostatnio z kumplem byliśmy nad jeziorem to może widziałem z dwóch typów co mieli zadbane ciała, reszta bebech albo chude szczury
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego: ale przecież chudy szczur z 12% BF i widocznym 6-pakiem > kulturysta nasterydowany byczek z 6% BF
Tyle jeśli chodzi o atrakcyjności dla kobiet, to rok siłowni naprawdę jest wystarczający, żeby zrobić z siebie MAX.
Potem na siłownie jak masz rok stażu to chodzisz tylko żeby przypodobać się kolegom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: ja to wiem ale jednak kiedyś więcej było takich nabitych typów, ja tam się czuję dobrze będąc nabitym może dlatego że większość życia byłem właśnie takim wyrzeźbionym szczurem jednak zawsze imponowały mi sylwetki klasyków jak arnie czy Dorian, a co do k0biet to sylwetka ma znikome znaczenie bo wiadomo że dla nich liczy się morda i wzrost co każdy blackpillak wie
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Glock17: skoro patrzenie na innych sprawia Ci ból. To po co to robisz? Masochista? Zajmij się sobą, inwestuj w siebie i się sam ogarnij
  • Odpowiedz