Wpis z mikrobloga

@yupitr @login_cwiczebny nie ma czego to jakaś dziwna sprawa. Usuwają mu konta automatycznie za multikonto, a on sobie ubzdurał, że to ja zgłaszam i zakłada kolejne żeby to wszystkim ogłaszać. Nawet proponował spotkanie żeby mi obić mordę myśląc, że jestem facetem, ale grzecznie podziękowałam.
@fizzly: @yupitr @login_cwiczebny @Emble @Emble @_gabriel @Nieznajomy_U_Bram @_________________________________ @Nieznajomy_U_Bram @bArrek

udowodnij że jesteś kobieta, troll który udaje laskę i zgłasza do moderacji pokaz fotę wystarczy twoja ręka na tle kartki z nickiem
pokaż też panel moderacyjny w którym lecą moje konta i posty z szybkością światła

daliście się nabrać i to ostro

zaraz zobaczycie jak szybko poleci moje konto skoro to jest kobieta to po co mnie zgłasza albo sam jest
wywalone mam na to czy to jest baba czy chłop. Co za różnica? Chcesz się z nim/nią umówić czy jak?


@login_cwiczebny chciał, ale odmówiłam i tak znosi odrzucenie. Proponował spotkanie na obicie mi mordy, ale za tydzień jadę do rodziców i chciałam nie mieć sinej twarzy.