Wpis z mikrobloga

To akurat niemożliwe. Albo się szybko rozgrzewa albo mało pali. Fizyki nie oszukasz.

Pomijając, że w życiu nie widziałem diesla, który miał temperaturę roboczą w zimie po 4 km


@PiotrFr: Nowoczesne diesle mają elektryczne podgrzewanie, żeby sie szybciej rozgrzać. Najoszczędniej byłoby grzać się ciepłem odpadowym z silnika, ale to by trwało wieki. Zazwyczaj mają duże aku, bo system start-stop tego wymaga, więc ciągną prądem na początku jeśli to możliwe, a potem
@Yelonek:

Nowoczesne diesle mają elektryczne podgrzewanie, żeby sie szybciej rozgrzać

Tak, dlatego nie łapią temperatury przez 20 km ale nie ma cudów.
Proszę, tu 2.0 TDI przy ponad 10 stopniach po 3km ma 60 stopni. A to biturbo i SUV.
https://youtu.be/XPJD-lpy76E
Myślisz że ja diesla nigdy nie miałem? Miałem wystarczająco dużo, by nie wierzyć w bajki typu 4 litry po Warszawie i 5 litrów przy 200 na autostradzie ( ͡°
@stopaotestuje: Myślałem, że będziesz ciągnął dowcip. Nie obreażaj się. Zaparkowałeś na dwóch miejscach, zrobiłeś sobie zdjęcie i wrzuciłeś do internetu, tzw samopodpierolka epickich proporcji.
mam hybrydę


@Mac02: gówno masz. Wcześniej pisałeś: "a ja przez ostatni rok jeździłem tylko po mieście i kosztowało mnie to 1/5 tego co Ciebie. powodzenia z tą benzyna."
Zerowa wiarygodność.
@RobinSchudl ja pier... chcesz zdjęcie znaczka?

stworzyłem historię aby ci ukazać inny punkt widzenia. nie muszę mieć jeepa aby wiedzieć że będzie lepiej jeździł po górach niż Passat. tak samo nie muszę mieć Tesli aby wiedzieć ile kosztuje ładowanie i jazda nią .
@RobinSchudl czy ty jesteś normalny?? kłamstwem jest to że ładowanie Tesli kosztuje kilkanaście złotych?? jakie w tych argumentach ma znacznie czy mam tesle czy jej nie mam????? że co, że jak nie mam to ładowanie kosztuję więcej? albo że jednak ma sprzęgło i alternator?

czy ty jesteś normalny?
@Mac02: ja? To ty zarzucałeś mi, że nie jeździłem teslą, że mam dziesięcioletniego passata i gówno wiem. Twierdziłeś, że jeździsz teslą przynajmniej od roku, co miało cię uwiarygodnić i dodać siły argumentom. Tymczasem okazuje się, że nawet kłamać nie umiesz. Czołem.
@RobinSchudl tak bo nie jeździłeś a ja jeździłem plus dodatkowo widać że zdecydowanie nie jesteś pasjonatwm na ten motoryzacji jeżeli o Tesli wiesz tyle ile wiesz, a raczej jeżeli nie wiesz tego wszystkiego czego nie wiesz