Wpis z mikrobloga

@vZGLSjkzfn: W sobotę byłem w klubie, gdzie grali salsę i tego typu muzykę, zagadałem do jednej dziewczyny, czy nie zatańczymy. Laska #!$%@?ła mnie, że ciągle robię coś źle, Obrót za szybko, albo nie w rytmie, za rękę podczas obrotu trzymałem za mocno, albo nie tak jak się powinno, wytrzymałem 2 minuty i poszedłem sobie w siną dal (zaznaczę, że dziewczyny z którymi tańczyłem zawsze były zadowolone i dobrze tańczę.). Parę minut
@Mrbimbek: A to zależy. Od tego w co celujesz. Jeśli jesteś średnim facetem, czyli ani przystojnym ani paskudnym to,
większość ładnych dziewczyn nawet nie odpisze na Twoją wiadomość lub zakończy rozmowę po kilku słowach.

Natomiast jeśli wychodzisz z założenia "kto wybrzydza ten nie rucha" i celujesz w laski poniżej średniej, które mają dość mało atencji, to faktycznie możesz mieć rację.
@cebularz_szkorbutnikowy: No nie, żadne laski poniżej średniej, tylko szczupłe i ładne dziewczyny. Nie trzeba być giga chadem, wystarczy nie być paskudnym i potrafić zainteresować sobą kobietę.
Zapraszam kiedyś na piwo, pokaże Ci z kim się spotykałem i może wtedy uwierzysz ze nie trzeba hajsu albo sylwetki i mordy modela.
@Mrbimbek: Dana laska dla jednego faceta będzie szczupła i ładna a dla innego ciężka do zaakceptowania.
Ja jestem faktycznie średni z wyglądu i mam 183cm wzrostu i też miałem ładne laski w życiu (obiektywnie bardziej atrakcyjne niż ja), ale nie wmówisz mi że łatwo o takie na tinderze. Szczupła i ładna dziewczyna na tinderze ma setki matchów i setki wiadomości w pare dni i do takiej się nie przebijesz będąc przeciętnym.
kilka trików na profilu i ilość matchy wzrasta kilkunastokrotnie, nie mówiłem że miałem na profilu to co każdy inny przeciętniak


@Mrbimbek: sprzedaj te triki za bliki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zainteresowanie przegrywów już masz, nie #!$%@? tego
@Szymon-Mikroblog @cebularz_szkorbutnikowy . Zwróćcie uwagę na swoje zdjęcie profilowe, każdy facet ma siłownię, góry, las, samochód, ale mało kto ma dobrze zrobione zdjęcie które od razu zainteresuje Tobą potencjalną ofiarę. Ja np. zrobiłem sobie zdjęcie ze szczeniakami które oczywiście były ze schroniska (tak naprawde to nie), resztę kreatywności pozostawiam wam, kobietę trzeba zainteresować zdjęciem bo bez tego na opis nie popatrzy nawet, a sami wiecie ze każda w miarę ładna ma facetów
@cebularz_szkorbutnikowy: myślisz że istnieje magiczne słowo po którym laska otworzy przed Tobą nogi? Taka mentalność sprawia że nikt nawet z Tobą gadać nie chce z płci przeciwnej.
Dziewczyny działają emocjonalnie, dlatego nie ważne czy o gwiazdach mówi się dobrze czy źle, ważne że wywołują jakieś emocje, a laska wtedy przeczyta najgłupszy artykuł.
@Mrbimbek: Człowieku przestań bredzić.

To ty wyskakujesz z jakimś kocopołami, że wystarczy nie być brzydkim/paskudnym żeby mieć powodzenie, potem że masz sposoby żeby mieć kilkanaście razy więcej par na tinderze a na pytanie co to za triki odpowiadasz "dobre zdjęcie profilowe" XDDDD
WoW!!! Dziękujęmy za taką dawkę tajemnej wiedzy. Zdjęcie ze szczeniaczkiem, serio? W h*j ludzi ma zdjęcia ze szczeniaczkami tak samo jak z lasem, górami czy siłownią.

Jeśli serio masz
@Wodowy11: Ogólnie to przez tą całą sytuację było mi zwyczajnie przykro, człowiek chodzi na kurs tańca i ćwiczy w domu z YouTubem, aby potem jakaś p0lka, #!$%@?ła obcego typa, że nic dobrze nie zrobił podczas tańca, a po kilku minutach była drapakiem dla kolorowego przyjaciela wg. mojej opinii niezbyt urodziwego.