Wpis z mikrobloga

oddam na nich głos nie dlatego ze ich popieram tylko najmniej nimi gardzę


@sexlord: Warto wobec tego przemyślec, czy na pewno jesteś wystarczająco dobrze poinformowany co do Konfederacji, jak i czy nie padłeś ofiarą dezinformacji w stosunku do innych.

Na pohybel kłamcom


@Jah00: Pan przodem! Swoją drogą to aż smutno patrzeć, jak łatwo się was urabia. Ot wystarczy #!$%@?ć ciągle trzy po trzy sprzeczne rzeczy, a kuce i tak będą
@Jah00: ale co Ty za filmik wklejasz przecież do dokładnie tylko idealny przykład na to co powiedziałem

- Czy jest Pan za zniesieniem zakazu handlu w niedziele
- Moi koledzy nie, mamy różne zdania na różne tematy a tak ogólnie to ustawa jest bez sensu
@Jah00: Typie ale ja dalej nie wiem jakie mentzen ma zdanie na ten temat XD Typ nie umi odpowiedzieć na proste pytanie tylko musi kluczyć.
Słuchaj ja mam swoje poglądy i mam swój kręgosłup. Jak mi zadasz pytanie czy sklepy powinny być czynne w niedziele mam tylko jedną odpowiedź. Tak, powinny być.
A nie jak memcen, "no jak będzie chmura w kształcie papaja, a księżyć w półokregu, i bedzie to środek
@Njal: Co to jest w ogóle za argument ze "sklepami automatycznymi". Przeciez to nadal będa normalne sklepy, z normalnymi pracownikami, którzy będą towar wykładać, wiec ci będą pracować. Tak samo jak dostawcy. Jedyna różnica pomiędzy sklepem automatycznym, a a zwykłym realni to będzie brak kasjerek.
A te sklepy które są "bez obsługi" jako ciekawostki to też tak sobie, bo tam po prostu towar wykłada się od tyłu i ludzie w sklepie
@aegispolis: @SirSherwood: @Ayessare: @ZygmnuntIgthorn:
Mentzen wypowiada się jasno i klarownie, tylko wy jesteście widocznie upośledzeni, że nie rozumiecie po polsku. Wkleiłem zdanie najbardziej znanych posłów od Mentzena i jeszcze wklejam zdanie Wiplera z dzisiaj. Może za którymś razem dotrze. To tak samo jak z tą koalicją. Ile by razy Mentzen nie powtarzał, że koalicji nie będzie to zawsze znajdzie się jakiś debil, który powie, że "on coś kręci".
. Ile by razy Mentzen nie powtarzał, że koalicji


@Jah00: Pewnie mordo, to taki sam żarcik jak z vatem, pitem itd. hehhe żartowaliśmy. Memcen to po prostu bezkręgosłupowy śmieszek i mnie bawi jak bardzo staracie sie go bronić xD Bosaka już łatwiej obronić xD
Mentzen wypowiada się jasno i klarownie, tylko wy jesteście widocznie upośledzeni, że nie rozumiecie po polsku.


@Jah00: Może to Mentzen jest upośledzony, skoro na pytanie, czy supermarkety będą mogły być otwarte w niedziele odpowiada, że obecna ustawa jest bez sensu, a ludzie powinni móc pracować wtedy, kiedy chcą?

Coś Ci tu jeszcze wyjaśnię, bo widzę, że nie domagasz. Z pracą w niedzielę, to było oficjalnie tak, że niby złe supermarkety
Może to Mentzen jest upośledzony, skoro na pytanie, czy supermarkety będą mogły być otwarte w niedziele odpowiada, że obecna ustawa jest bez sensu, a ludzie powinni móc pracować wtedy, kiedy chcą?


@ZygmnuntIgthorn: Nie, właśnie bardzo dobrze odpowiedział, bo o tym czy sklep jest otwarty ma decydować właściciel, a nie politycy i jest to fundamentalnie źle postawione pytanie, bo ktoś tak samo z drugiej strony może pomyśleć, że Mentzen chce wymusić otwarcie
@Jah00: Jak dobrze, że prorok Mentzen ochroni mnie przed opresyjnym państwem, które miałoby nakazywać mi otwierać mój biznes w określone dni i w określonych godzinach.

Z takim potencjałem intelektualnym aż dziw, że dajesz radę składać literki w wyrazy. Szacun dla terapeutki.