Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: ciekawe jak lolnościowiec się ma do tego, że rydzykowe żabki są otwarte w niedzielę oraz, że przez ten debilny zakaz za którym zostawieniem czy tam zaostrzeniem głosowała konfa updało w #!$%@? malych sklepów XD
  • Odpowiedz
  • 15
przez ten debilny zakaz za którym głosowała konfa updało w #!$%@? malych sklepów


@Kryspin013: Niemieckich, tęczowych sklepów, lewaku... Polskie, biało-czerwone, patriotyczne sklepy mają się dobrze!
np. Sklep Chmielczuka z sąsiedniej ulicy zbankturował bo jego syn był gejem, a pani Jadzia z pod trójki która prowadzi Warzywniak świetnie sobie radzi bo brzydzi się tymi, stfu... Homosiami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vulfpeck: "Nie mam gotowej koncepcji" czyli jak pierdzielić, w ten sposób aby nie ujawnić swojego programu, bo się będą ze mnie śmiać, a kuce dostaną pomieszania zmysłów xD
  • Odpowiedz
"Nie mam gotowej koncepcji" czyli jak pierdzielić, w ten sposób aby nie ujawnić swojego programu, bo się będą ze mnie śmiać, a kuce dostaną pomieszania zmysłów xD


@Jariii: a w innych słowach "niedziela to dzień święty więc nic nie przywracamy ale powiem to w taki sposób żeby nie wydać stanowiska a kuce myślały że wolny rynek"
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Mimo, że prawdopodobnie oddam na nich głos strasznie mnie #!$%@?ą. Jak wolnościowiec może tego, #!$%@? nie wiedzieć? Wybór należy do właściciela. Jak chce to niech otwiera a jak nie chce to nie.
  • Odpowiedz
  • 34
@sexlord:

Mimo, że prawdopodobnie oddam na nich głos


A ja, jako były korwinista, bardzo cię ładnie proszę, abyś to jeszcze kilka razy przemyślał.
  • Odpowiedz
@vulfpeck oddam na nich głos nie dlatego ze ich popieram tylko najmniej nimi gardzę. Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna.

@Mandarex No niestety nie są :/ Mentzen mnie nie przekonuje zwłaszcza, ze nawet Petru go zmasakrował.
  • Odpowiedz