Wpis z mikrobloga

@WujekJemu: Moim zdaniem nie bo jadą na picu - podają wagę bez błotników, dzwonka i czegoś tam jeszcze. Nie dość ze będziesz musiał to osobno zakupić to po dodaniu wagi tego okaże się ze różnica w wadze z konkurencją to pół kilo albo i tego nie.

Rzuć okiem na btwin 900 Alu city z Decathlonu. Za mniej niz polowe ceny wooma masz rowerek z pełnym wyposażeniem, również bardzo lekki i bardzo
@WujekJemu: warto kupić lekki rower a znanej firmy po prostu łatwo później sprzedasz. Z Decathlonowym tego nie zrobisz bo jest ich po prostu za dużo i jak dostaniesz 50% ceny zakupu to będzie szok. Co nie znaczy że to złe rowery.
Alternatywy: Amulet, Superior, Kubikes, Early Rider.
@Loob77 ja nie zakładam że rower odsprzedam. Moje dziecko lubi jazdę po bezdrożach, rower czasem ląduje rzucony na ziemię. To dziecko. Dlatego wolę kupić coś czego ew zniszczenie nie zaboli. Ok są dzieci co jeżdżą grzecznie przy rodzicu, ale moje takie akurat nie jest ;)
Jeśli ktoś chce mieć inwestycje na przyszłość to może faktycznie woom jest lepszy.
BTwiny są w używce bic nic nwarte, a dobre rowery trzymają cenę


@Loob77: aktualnie na olx jest chyba więcej używanych woom 3 niż tych btwin. Sama sprzedawałam kiedyś swojego Tribana 100 za 800zł, a kupiłaml go rok wcześniej za 999zł. Poszedł w kilka dni po wystawieniu. Btwiny jak najbardziej są coś warte na rynku wtórnym.
@WujekJemu warto kupić lekki.
Ja mam małego gościa, jest chudy, po przejściu z biegowego na lekki (islabike) w ciągu 2 dni zaczał jeździć na rowerze do przedszkola.