Wpis z mikrobloga

Nie chcesz kobiety z dzieckiem?


@WielkiNos: kobiety naprawdę myślą, że dzieciak to zaleta i przyciągnie faceta, który później musi utrzymywać i wychowywać dziecko obcego faceta

ten poziom "niewiedzy" i roszczeniowości kobiet zawsze śmieszy

Dzieciak to -2 do atrakcyjności

Baba 5/10 (nie oszukujmy się, wystarczy, że nie jest gruba) z dzieciakiem to 3/10

Samotne mamusie nie są samotne bez przyczyny ¯\(ツ)/¯
@WielkiNos: podobno takie artykuły to często wymyślone historie. Ale po przeczytaniu tego no naturalne się wydaje żeby po prostu w opisie wspominać o dziecku wtedy jak się znajdzie parę to z kimś świadomym sytuacji, z drugiej jednak strony jak dziewczyny piszą w opisach o dziecku to później skriny latają po wykopie z prześmiewczymi komentarzami. Kurcze tak źle i tak niedobrze
  • 121
kobiety naprawdę myślą, że dzieciak to zaleta i przyciągnie faceta, który później musi utrzymywać i wychowywać dziecko obcego faceta


ten poziom "niewiedzy" i roszczeniowości kobiet zawsze śmieszy


@lexico wystarczy odwrócić sytuację i zapytać siebie czy by się chciało samemu będąc osobą bez zobowiązań faceta z dzieckiem i wtedy więcej się widzi.

Kobiety po prostu uważają swoje dziecko za najwspanialsze i trudno im pojąć, że inni mają je w dupie. Nawet jak matki
@WielkiNos zabawne bo ja jestem z samotną matką ( ͡º ͜ʖ͡º) normalnie nigdy bym tak nie zrobił ale tak wyszło że małą poznałem jeszcze przed jej mamą i trochę się nią zajmowałem bo fajnie było sobie razem pograć na konsoli czy wyjść na spacer nie samemu, a później się okazało że jej mama jest całkiem ładna i fajna i tak wyszło, ale generalnie to nie polecam tego
@WielkiNos Gdzie jesteś królowo. Od zawsze śniłem żeby przyjąć pod swój dach kobietę z benkartem po sebie lub mokebe. Marzę o tym by poświęcać mu pół dnia i pół wypłaty i słuchać że nie mam prawa o nim decydować bo nie moje. Odwiedziny twojego byłego by odebrać dziecko będą okazją do znalezienia przyjaciela. Świadomość, że już raz próbowałaś zbudować rodzinę i poległaś będzie jak miód na moje serce ( ͡º ͜