Wpis z mikrobloga

o tyle drugi, a tym bardziej trzeci, to taki siarczysty kop w mordę ego ojczyma, że aż mi ich szkoda.


@aegypius: dobra rozpiska, ale jak dla mnie to całkowicie zrozumiałe. Wyobraź sobie ze jesteś nastolatkiem i jakiś obcy typ wbija na chatę i próbuje narzucać jakieś swoje zwyczaje jako „głowa rodziny” i jeszcze na domiar złego rucha ci matkę xD moim zdaniem taki manewr nie ma szansy powodzenia, każde rozwiązanie sytuacji
Dzieciak to -2 do atrakcyjności


@lexico: Osobiście dla mnie -6, ale może dlatego, że sam jestem 30+ i hormony nie szaleją jak kiedyś, za to myślę racjonalnie. I taka 5/10 przeciętniara ale bez dziecka jak dla mnie jest o wiele bardziej atrakcyjna niż 9/10 supermodelka z dzieciakiem.
Przecież dziecko to ogrom kosztów i odpowiedzialności, nawet swojego nie chcę mieć, a tu płacić na obcego? A to jeszcze nie koniec, bo zawsze(no,
weż pod uwagę że ojciec dziecka najczęściej jest albo #!$%@?ęty albo alkoholikiem albo wszystko naraz


@klozi: weź pod uwagę, że matka dziecka jest #!$%@?*ta i chłop zwiał, ale polski sąd ojcu nie przyznał dziecka
@WielkiNos: No przecież to jest banalne. Trzeba zachowywać się uczciwie i w profilu napisać, że jesteś samotną matką. Kontaktować się będą faceci, którym to nie przeszkadza. Oszczędzisz czasu oraz rozczarowań obu stronom. No, ale problem w tym, że ona nie chcę wykładać od razu kawy na ławę, bo...a może jednak go najpierw urobię i kombinuje. Pora też zrewidować swoje oczekiwania i nie umawiać się z bezdzietnymi facetami w wieku 30-40 lat,
bo jak kiedyś jeden wykopek z 2 dzieci znalazł sobie 10 lat młodszą, atrakcyjną 30 latkę bez zobowiązań to mu gratulowali także tego.


@WielkiNos: babie z artykułu jakby znalazła sobie milionera z sześciopakiem też mogę pogratulować
nawet dwa razy, co mi szkodzi
Raczej nie zrywają kontaktu przez to że jest dzieciata, bo taką też można bzyknąć, zrywają kontakt, bo dziewczyna pewnie chce się "ustatkować", a może zaoferować za mało w stosunku do tego czego oczekuje.
zgadzam sie ogolnie z calym Twoim komentarzem, ale kobieta z duzym majatkiem to moze sobie pozwolic na sponsorowanie 18-letnich Oskarków a nie musi sie zadowalac jakims wykopkiem (bez urazy, nie chce aby to negatywnie zabrzmialo, ale taki jest fakt)


@przegryw162cm: Ależ oczywiście się zgadzam, specjalnie tak napisałem by było maksymalnie nierealne.
@Ulfric_Stormcloak: a tak wyszło że mała z babcią była u moich rodziców a mama małej musiała pojechać na miesiąc za granicę akurat wtedy jak poznałem małą i jej babcię, bardzo się z tym dzieckiem przez to zżyłem bo tęskniło za mamą a babcia taka se dla niej była i to ja dużo z nią się bawiłem czy grałem na ps-ie. Więc dlatego to jedno dziecko mi nie przeszkadza ale dalej innych