Wpis z mikrobloga

Szukam pracy na pół etatu i nadal nikt nie odpisał ani nie oddzwonił. Albo trzeba mieć prawko i swój samochód, albo trzeba być chłopem i #!$%@?ć na budowie. Bezrobocie na poziomie 1,1% a pracy dla mnie nie ma. Chciałam sobie tylko dorobić do wymarzonych rolek. () Powiedziałam o tym babci a ta zaczeła monolog o tym jak to ona w moim wieku pracowała na 5 etatów i wychowywała 3 dzieci. Jeszcze, że moja kuzynka to teraz pracuje w biurze i jaka to fajna praca, też bym się mogła wziąć za siebie. Dzięki, ale nie o to mi chodziło babciu, chciałam się tylko komuś wygadać. A potem się pyta czemu nic jej nie mówię () Nienawidze tej rodziny
#depresja #przegryw
  • 66
  • 3
@SzycheU: kierownik stosuje mobbing i wywalił/nie przedłużył umowy ludziom którzy na niego donieśli, w tym mnie

@fors1234: najpierw musiałabym umieć grać i mieć na czym te gry odpalić, acz dziękuję, nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy są

@GoldenJanusz: te które chce 250 dolców, dlatego chce sobie na nie dorobić a nie wydawać z normalnej pensji. Zwyczajne rolki to chyba 300+ zł