Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, co takiego bluepille widzą w usługiwaniu smalczycom. Wiadomo, że chodzi im o dostęp do keksu, ale robią to w najmniej efektywny sposób. I tak powstawają friendzony. Ale trzeba też przyznać, że takie smalczyce mają przez tych simpów zawyżone ego, przez co destabilizują cały rynek matrymonialny i pełnią funkcje beta orbiterów. Niebieskoczopkowców powinno sie edukować, albo karać w jakiś sposób. Tylko jak przejść im do głowy? Czy te przegrywy muszą na własnej skórze doświadczyć skutków swojego zachowania? Moim zdaniem powinno sie zmuszać do przejścia na właściwą strone mocy, albo wygnać, lub karać, bo działają na szkode innym

#carrioner #redpill #bluepill #lymyn #smalczyce #youtube #relacje
  • 8
  • Odpowiedz
Może mają fetysz ulanej lochy + skłonność do poniżania się. Po prostu jara ich bycie podnóżnkiem kogoś gorszego od siebie. Czy powinno się to leczyć? Czy da się to leczyć? Ciężko stwierdzić, moim zdaniem kwestia wychowania w kraju post-komunistycznym gdzie wpajano posłuszeństwo.
  • Odpowiedz
@FuckGodPL:

destabilizują cały rynek matrymonialny

1. Nie ma czegoś takiego jak ''rynek matrymonialny'', relacje między ludzkie to nie jakaś giełda samochodów w Słomczynie lub ryneczek lidla czy coś czym ogólnie można handlować. Ale wasi redpillowi idole przedstawiają to tak żeby sprzedać wam to jako produkt bo mają z tego korzyści

Wiadomo, że chodzi im o dostęp do keksu

2. Keks to sobie możesz upiec na święta, w byciu z drugą osobą
  • Odpowiedz
@email-emailowy: Generalnie #redpill to najczęściej ludzie z dość silnym zaburzeniami głównie poznawczymi którzy próbują wmówić całemu otoczeniu, że to oni są tym światłem które ich przeprowadzi przez ciemny tunel, ale w rzeczywistości to tak jakby ślepy próbował przeprowadzić Cię przez autostradę. Oni nie kumają tak prostych rzeczy jak to, że liczy się przede wszystkim charakter bo od niego wszystko się zaczyna oraz to, że budowanie relacji to proces polegający chociażby na
  • Odpowiedz
@Cztero0404: O to to. Mam takiego znajomego co się dumnie deklaruje jako redpill. W trakcie gdy on łazi i wygaduje bzdury o relacjach (nie będąc w nim) ja jestem w wieloletnim związku gdzie oboje się szanujemy i kochamy. XD Oczywiście żadna z jego teorii nie pasuje do naszej relacji ale gościu ewidentnie wie lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz