Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wpis wyżalny. Pracuję 9-17 od poniedziałku do piątku. Nie mam innych zobowiązań, nie mam co robić po pracy, a pracę mam biurową, lekką, nieobciążającą, więc po jej zakończeniu mnóstwo sił i energii. Chciałem to wykorzystać i popracować gdzieś fizycznie. Np. od 18 do 24 na 3/4 etatu. Albo w weekendy po 12 godzin. I niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiej pracy. Albo są oferty do rozwożenia kateringów dietetycznych od północy do 6 rano, albo godziny od wczesnego popołudnia (np. od 14), a w same weekendy nie ma w ogóle ofert. Czyli uczciwy chuop chce sobie dorobić, a nie ma jak. Nawet nie piszę o setkach oszustw z ogłoszeniami o mlm itp., bo te już po tytule nauczyłem się ropoznawać. Mógłbym jeździć autem, skuterem, mógłbym wykładać towar, pracować na magazynie, w sklepie, nawet sprzątać, a nigdzie takich ofert nie ma. Tzn. są, ale w godzinach nie do pogodzenia z moją główną pracą. I w ten sposób rynek w Polsce zabija aktywność ludzi, którzy chcą pracować więcej. Jestem rozgoryczony. A najzabawniejsze, że piszę o Warszawie, czyli teoretycznie mieście największych możliwości w Polsce.

#pracbaza #praca #rynekpracy #gorzkiezale #przegryw #wyznanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
jak to nie bait to niezły niewolnik xD


@Valfoutre: jak to nie bait, to niezły polaczek z Ciebie - czepiać się faceta, który lubi pracować i chce dorobić.

I w ten sposób rynek w Polsce zabija aktywność ludzi, którzy chcą pracować więcej.


@mirko_anonim: rozumiem Twój ból. Niestety masz rację. Tak działa rynek pracy w Polsce. Dużo jest roboty, nawet dorywczej, ale nie w godzinach dla kogoś, kto normalnie etatowo pracuje
Mógłbym jeździć autem, skuterem


@mirko_anonim: jak duże miasto to zobacz golvo, uber eats i tym podobne. Jakiś mirek nawet założył tag i wrzucał ile można z tego wyciągnąć. Na plus, że robisz ile chcesz, masz siłę na 7h to robisz 7, na 3? robisz 3.
Problem taki, że nie wiesz o której będą zlecenia i że musisz być w dużym mieście, na wioskach to raczej nie wyjdzie.