Wpis z mikrobloga

Kevin Spacey, Johnny Depp, Armie Hammer, Marylin Manson..., a także Jakub Dymek, Marcin Kozak, tatuażysta z afery @wolfKida czy wrocławski sportowiec błędnie wskazany za pobicie dziennikarki Gazety Wyborczej - wszyscy oni zostali oskarżeni o przestępstwa seksualne/przemoc wobec kobiet, stracili pracę, doświadczyli hejtu lub linczu, a potem okazali się niewinni.

Nikt ze sprawczyń i sprawców oskarżeń nie poniósł odpowiedzialności za wyrządzone krzywdy. Proponuję, aby postulować zmianę tego stanu rzeczy.

#dyskryminacjamezczyzn #prawo #pieklomezczyzn #falszyweoskarzenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa
Pobierz sildenafil - Kevin Spacey, Johnny Depp, Armie Hammer, Marylin Manson..., a także Jaku...
źródło: tak
  • 43
@Yahoo_: nie da się rozwiązać tego problemu jeżeli będziemy chcieli zadowolić obie strony. Trzeba wybrać mniejsze zło. Dla mnie mniejszym złem jest płacenie Ci odszkodowania za niepotwierdzone w sądzie oskarżenie Cię o kradzież nawet jeżeli wiem na 100% ze ukradłeś, niż sytuacja odwrotna, gdzie oskarżenie o kradzież było fałszywe, nie udało się udowodnić kłamstwa przed sądem, więc odchodzę wolno śmiejąc Ci się w twarz, że doprowadziłem do Twojego aresztowania, zrobiłem z