Wpis z mikrobloga

Przymierzałem się i nadal przymierzam do wzięcia #kredyt2procent, ale jakoże chcę w tym mieszkaniu od razu zamieszkać, to raczej interesuje mnie rynek wtórny. Co z tego, jak mieszkanie 40-50m2 z rynku pierwotnego do wykończenia w okolicach #rzeszow potrafi kosztować 400-500 tys. zł. A co dopiero z rynku wtórnego, z sensowną do życia jakością wnętrza. Te ceny mieszkań są naprawdę horrendalne. Ostatnio coraz mocniej rozważam jednak wzięcie tego kredytu, ale na #budowadomu, zamiast mieszkania. Ktoś się na to zdecydował?

#bk2 #bk2procent #kredythipoteczny #bezpiecznykredyt
  • 10
@Arrival: Zgadza się, nie mówię, że wyjdzie taniej. Ale docelowo i tak chcę iść w dom, bo życie w mieście to nie moja bajka. Plan był taki, aby kupić mieszkanie, pomieszkać parę lat odkładając pieniądze, później go wynajmować/sprzedać i wybudować dom. No, ale patrząc na te mieszkania, to trochę się mija z celem i sensowniejsze wydaje się przejście od razu do budowy. Działkę posiadam.
@damian44__: dokładnie z takim zamiarem ostatnio podszedłem. Jestem na etapie uzyskiwania kredytu, mieszkanie zaklepane 51m2 rynek wtórny, gotowe do zamieszkania, piętro 4/4, Krakowska-Południe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyznaję, że jak patrzę na oferty jakie są (zarezerwowałem miesiąc temu) na otodomie, to nie żałuję :)
@damian44__: Nie wiem czy za 500k to ty dom postawisz, że o działce to już nie wspomnę..... Za 500k, 50m to i tak zdrowa cena. Chociaż u mnie we wsi za 500k to i 70m kupisz ¯\(ツ)/¯