Wpis z mikrobloga

@CynicznyDlugouch Wiem, że teraz gowniaki najlepiej porozumiewaliby się emotkami, ale chyba większość z was nie wie co znaczy wielokropek. Szkoda słów...

Odpowiedź na pytanie, co oznaczają trzy kropki, jest stosunkowo prosta: symbolizują one urwanie wypowiedzi lub przemilczenie jakiegoś jej fragmentu. Czasem oznacza wahanie, zatrzymanie wypowiedzi na chwilę. Może też wprowadzać nieoczekiwany wyraz, figlarną pointę, ironię lub element komizmu.
@Matti28 zgodzę się z jednym z tej definicji. Wprowadza element komizmu. Bo nie sądzisz, że to jest nadużywanie trzech kropek w tych wypowiedziach?
I nawet jeśli to troll, to w internecie nieraz można natknąć się na tak napisane wypowiedzi. Nie powiesz mi więc, że nagle wszyscy stali się tacy oczytani i używają niedopowiedzeń czy figlarnej pointy?
@SKYFander nie jestem pewien czy większość. Ci analfabeci ze screena faktycznie nie potrafią używać wielokropka, ale to nie pierwszy raz jak ktoś się dowala do wielokropka na wypoku nawet jeżeli użył go tylko raz.
@CynicznyDlugouch: lepsze to niż te takie jednolite wysrywy słów na wszelakich ogłoszeniach sprzedaży auta zero znaków interpunkcyjnych nie wiadomo gdzie zdanie się kończy jeśli w ogóle ale po co się przejmować jakimiś kropkami przecież to za trudne a do tego szwajgier przyniósł flachę to się walnie ogłoszenie że igiełka nic nie stuka nic nie puka a dziadek przez 30 lat tylko pół trasy do kościoła jeździł bo mu szkoda było auta
@WitekPLKiller: palą dalej, bo to cholernie silny nałóg, w który się wpada najczęściej mając siekę w głowie za gówniarza.
Potem prędzej czy później przychodzi jakaś świadomość, ale uścisk jest już mega silny.
Jedni w końcu jakoś się wykaraskają, innym pójdzie gorzej lub wcale, bo po prostu braknie im jakiegoś pierwiastka, żeby to przetrwać.

Nie musi więc być tak, że palenie w dorosłości idzie z brakiem świadomości, że to jest „be” i
@mleko23: niefajnie się tak z kogoś śmiać. Wy też kiedyś będziecie staży i zobaczymy jak sb będziecie radzić z nowymi technologiami


@MegaKox: normalnie bedziemy sobie dawac rade. umiemy czytac i pisac w przeciwienstwie do tych boomerow. oni maja taki sam problem z pisaniem dlugopisem po kartce, takze to nie jest tylko problem z nieogarnianiem technologii
Normalny człowiek idzie na imprezę, ale nie może się bawić bo czuje gówno.


@WitekPLKiller: Hmm... jakoś tak w moich kręgach przyjęło się, że nikt nie pali w domu. Mam kolegę, który jest nałogowym palaczem, ale zawsze wychodzi na balkon.
Ja też sobie lubię zapalić na imprezie, ale nigdy by mi nie przyszło, żeby w domu palić, bo będzie #!$%@?ć wszystko. Dziwna sprawa
@RudyZibi uuu chyba doszło do incydentu kałowego u przygłupa, który jak jakiś psycho-homo dzieciak rajcuje się nad wyraz tylko kopaczami w piłkę xD od razu widać, że mamusia z tatusiem tez zbyt inteligentni nie byli, bo synuś to dureń