Wpis z mikrobloga

Nie popelnij mojego bledu...


@ExtraPensja: Błędu setek milionów, jeśli nie miliardów. Najgorsze jest to, że większość facetów z jakiegoś powodu nie ostrzega innych. Pewnie działa to na zasadzie: "dlaczego ktoś ma mieć lepiej niż ja? niech cierpią tak samo." lub "jest #!$%@?, ale są też plusy".
  • Odpowiedz
  • 1
@rad_kop: Bo na mięsnym sprzedają parówki. A każdy potrzebuje mieć od czasu do czasu zaopiekowany temat parówki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@RitmoXL: a oprócz f1 czym jeszcze się interesujesz? Jakaś turystyka, rowery?
Ja dołączyłem kiedyś do NGO w dziedzinie, w której robiłem biznes i karierę i sporo fajnych babeczek tam poznawałem, przy wspólnych działaniach, projektach itp
Kasy z tego nie miałem, ale kontakty fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@MshL: Slabe jednostki tak maja ale nie ja! Bo to ja bede zostawiajacym a nie ona. Obiadek zrobi mi mila Pani za barem czy w restauracji z usmiechem na gebie, bez zbednego #!$%@?, fochow i roszczen. A najlepsze jest to, ze przy takim stolowaniu sie w restauracjach zostanie mi wiecej szmalu w kieszeni niz zyjac z kobieta w domu i wydajac hajs na niepotrzebne skladniki i rzeczy. Od roku o tym
  • Odpowiedz
@Antibambino: Szczera prawde napisales. Jeszcze rok temu tez tak myslalem, ze jest #!$%@? ale sa tez plusy jednak z kazdym dniem te plusy maleja. Zauwazylem taka zaleznosc ze baby szukaja tylko typow po to zeby sie ustawic zyciowo jak najmniejszym kosztem i wysilkiem a pozniej jak to mowia na wykopie neetowac czyli #!$%@? sie za hajs meza/chlopaka
  • Odpowiedz
@RitmoXL: tak, ale czy przy okazji możesz wchodzić w interakcje z innymi ludźmi? Chodzi o to żeby nawiązać kontakt z kobietami, które mogą podzielać zainteresowania. Np turystyka górska, czy jakaś działalność charytatywna przy NGO
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rad_kop I tu jest pies pogrzebany w mojej ocenie bo nie mam jak - pracuje zdalnie i moja sytuacja życiowa e zasadzie uniemożliwia mi zarówno wyjazdy i nawet wyjścia dłuższe. Natomiast ja to lubię w sumie. Niemniej nie da się ukryć, że jest to przeszkoda. Jest jednak szansa że w przeciągu 1 roku uda mi się pozmieniać to zasadniczo. Pracuje nad tym. W sumie to bardziej pracuje dla siebie i swoich pasji
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Ach, ok. Myślałem, że bardzo doskwiera ci samotność, ale jeżeli masz dystans, to pozytywnie, jest luzik ( ͡º ͜ʖ͡º)

A przy okazji, praca zdalna w jakiej dziedzinie? Mnie już biznesy w Polsce wymęczyły i straciłem sporo kasy. Też chciałbym jakaś pracę zdalną i do ciepłych krajów się wybrać. Ale programowanie jest dla mnie nudne i się tak rozglądam powoli za czymś ciekawym
  • Odpowiedz
@RitmoXL: o, ciekawe z tym tworzeniem aplikacji w power platform. Jak rozumiem, to działa trochę jak robienie stron w WordPressie? Nie trzeba pisać HTML, tylko z gotowych części składasz, to co potrzebujesz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rad_kop Tak, to jest low-code platform całe. Generalnie rozwiązania od Microsoftu to jedna para kaloszy. Zdarzało mi się też robić prototypy aplikacji w Figmie. Za programistę się nie uważam, bardziej nazywam to operatorem procesów i specjalistą ds. digitalizacji. Coś takiego. ;)
  • Odpowiedz
#pytanie #wykop30plus #wykop30club Gdzie się szuka partnerki w wieku 36 lat?


@RitmoXL: Jak na Sex w sieci to Tinder. Jak wolisz coś innego, to FB randki są ciekawą opcją, bo algorytm bardzo ostro sprawdza "co was łączy" i w sumie te propozycje działają.

Kiedyś była sympatia, ale tam się zrobił portal dosłownie dla ludzi 35-40+
Alno po prostu ruszaj w miasto po klasycznemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz