Wpis z mikrobloga

  • 2
@cooles: Może być z dziećmi byle by lubiły gry i LEGO. Będzie pretekst im kupować i samemu się bawić. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Po co Ci baba w tym wieku? Jestes juz na tyle duzy, ze ogarnac chate i zrobic zarcie powinienes umiec. Ja mam 33 i od roku zastanawiam sie zeby #!$%@? swoja bo jednak w zyciu bardziej cenie sobie spokoj i brak sztucznie wywolywanych problemow niz obiad zrobiony z gotowych polproduktow czy umyte naczynia. Nerwy mam juz zszargane jak #!$%@?, ruchac mi sie juz nawet nie chce ale za duzo mamy
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Zwierz jest ok. Nie #!$%@? Cie jak kobieta po ciezkim dniu pracy #!$%@? co jeszcze masz zrobic bo ona nie umie. Tylko nie mysl, ze jestem zonaty, jestem w zwiazku od jakis 6-7 lat i najwiekszym bledem bylo zaufac lafiryndzie i wpieprzyc sie we wspolne zoobowiazania. Leb mi juz siada przez nia i nie wiem jak sie jej pozbyc zeby nie byc stratnym na tym. Chociaz, w sumie moze nie
  • Odpowiedz
  • 25
@ExtraPensja: Wiesz, nie liczę na nic takiego ;) Mnie ostatnio cieszą drobne rzeczy. O zjadłem dobry obiad, babcia mimo demencji nie pomyliła mojego imienia, fajne karty wpadły w boosterze albo chłop co przyszedł spisywać licznik był sympatyczny. Paradoksalnie takiego podejścia nauczyły mnie kobiety, które nieustanie dążyły do sukcesów czegoś WIELKIEGO :D A ja to olałem.
  • Odpowiedz