Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o związku ze starszą kobietą? Ja lvl 26 Ona 32, dość mocno jestem w niej zakochany, tylko ten wiek ;/ obawiam się że odbierze mnie jak dzieciaka, tym bardziej że dość młodo wyglądam, ale może to tylko moje wyobrażenia w głowie... co uważacie? jest sens próbować?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 39
  • Odpowiedz
  • 6
@Nehro to tylko 6 lat różnicy przecież. Popatrz że w drugą stronę to jest częste, że facet jest o tyle starszy. To tak mała różnica wieku, że szybko się zatrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mtsen: No właśnie wiem że w drugą stronę tak jest ale nie wiem jak to działa w przypadku gdy to kobieta jest starsza.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Znamy się od roku, mamy ze sobą dobry kontakt, Ja jestem raczej nieśmiały dość ale były jakieś podchody jakieś kwiaty, przytulanki czy buziaczki i nie miała nic przeciwko, nawet się wzruszała, podobało jej się. Ale nigdy oficjalnie się nie przyznałem że mi się podoba.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nehro to już zależy od osoby, a nie od wieku. Często te 6 lat różnicy nie znaczy nic w mentalności. Sam mam 31 lat i nie widzę u siebie, bym inaczej myślał niż gdy miałem 25. Zależy od niej, jaki ma charakter, jakie ma priorytety w życiu i czy współgrasz z nią.
  • Odpowiedz
  • 0
Dodam jeszcze że mieszkamy oboje za granicą, Ona jest Węgierką ale nie mam problemu z komunikowaniem się oboje mówimy po Angielsku, jednak to dodatkowo może komplikować sprawę jeśli chodzi o przyszły związek.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Nie wiem czy Ona by chciała, mi absolutnie nie przeszkadza jej wiek, Ja nawet tak mam że bardziej podobają mi się starsze niż młodsze. Po prostu jest wspaniała pod każdym względem i chciałbym spróbować z nią się związać.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mr_3nKi_: Myślisz że powinienem jej wprost powiedzieć co do niej czuje? Ona już była w kilku związkach w jednym nawet długoletnim, nie wiem jak się do tego zabrać, nie ukrywając byłem w związku jeszcze za czasów szkolnych później wyjechałem za granicę. Na dodatek jesteśmy współlokatorami, trochę się obawiam że źle wyjdzie i ciężko będzie później mieszkać wspólnie, ale dzięki temu poznałem że jest naprawdę wspaniałą osobą, to nie było zakochanie od
  • Odpowiedz
Myślisz że powinienem jej wprost powiedzieć co do niej czuje?


@Nehro: Może najpierw zasugeruj jej, że jesteś nią zainteresowany. Powinieneś ją znać dobrze po tym roku tym bardziej, że siedzicie po jednym dachem. trudno powiedzieć, jaka będzie jej reakcja - sam musisz to ocenić.

Mówienie wprost moim zdaniem jest słabym pomysłem. Jednak jest ta różnica wieku i nie wiadomo, czego ona oczekuje. Dlatego życzę powodzenia i daj znać jak poszło :)
  • Odpowiedz
@Nehro: nie, ale niczego nie żałuję. Piękny to był czas ()

Serio mireczku, nie masz nic do stracenia. Może ona też chce, ale się boi reakcji albo jest nieśmiała.
  • Odpowiedz