Wpis z mikrobloga

Ten post anonimowych nadaje się na oddzielny wpis więc wrzucam go jeszcze raz:

Boomersi nigdy nie zrozumieją, że nie ma czegoś takiego w dzisiejszych czasach jak pójście na dyskotekę. Rywalizujesz z masą lepszych typów, ekstrawertykami i w internecie i w realu i jeżeli nie masz chęci rywalizacji, która już się rodziła w szkole na WF, a ciebie pewnie wybierali ostatniego więc nie masz. Życie z babami to ciągly stres, w ogóle życie z normikami to ciągly stres i nie na nerwy niektórych. Większości relacji, grupek znajomych i przyjaciół to ciągłe gierki, szpanowanie sobie nawzajem czego to się nie robi. Millenialsi zaczęli się dorabiać i się ścigają w dorabianiu się, porównywanie swoich partnerek i partnerów, prac, zajęć i stylu życia. To nie dla takich ludzi jak my, ja też żyje sam a żyłem z normikami przez lata studiów i to nie dla mnie. Znalezienie znajomych i dupy to nie jest antidotum ale POCZATEK ciężkiej pracy jaką jest utrzymywanie kontaktów socjalnych, gierek, wyrzeczen, wychodzenia ze swoich bezpiecznych stref, rozwijanie się bo ktoś się wspiął wyżej i zaczął cię traktować z góry jak śmiecia. I co wtedy robisz? Płaczesz, stawiasz się? A jak tak przyjaciela traktować? To jest tylko dla mocnych ekstrawertykow.

Siedze na wielu grupach dla ludzi samotnych i takich introwertyków obu płci jest MASA. Ludzie, którym czasami jest smutno ale nie mają swoich kręgów bo nie umieją ich podtrzymać. I to nie są socjopaci i wampiry energetyczne, normalne i wrażliwe osoby. Po prostu nie chcą normickich gierek, szukają kogoś do spędzenie czasu, bez obietnic.

Miałem kumpla który się podawał za "przyjaciela" jak Patryczek z Pod Minogą xD Miałem wtedy różowa to próbował mi ja odbic, zajebisty przyjaciel nie? Jak wąż się zawsze wił w kącie gdzieś tylko czekając na moją słabość. Po co ktoś taki w życiu? A przez całe życie takie łachudry spotykalem. Nie mam dziś NIKOGO, nikt nie zasługiwał na miano kogoś kogo w życiu warto mieć. W ogóle normiki to grzyby i protisty, nie polecam. Jest miłość, jest przyjaźń, jak dwie osoby się spotkają i świata poza sobą nie widzą, wtedy jesteście tylko wy a świat gdzieś z boku, ale to się zdarza rzadko i nie każdy będzie miał takie szczęście, żeby się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie i się dobrać. Jestem coraz starszy i będę chyba tym dziwnym wujkiem, starym kawalerem. I nie płacze przez to.

Samotność ma swoje wady ale jak się trzyma ramę i unika używek to się obrasta w piórka.
A i jeszcze jak jesteś introwertykiem to jak znajdziesz laske MUSISZ zostać ekstrawertykiem i pytanie czy podołasz. Bo byłem w 3 związkach, na pierwszy rzut oka laski ciche i szare myszki lubiące sobie leżeć pod kocykiem wspólnie, fajne zainteresowania, muzyka, oczytane. Po paru miesiącach zaczynały się zgrzyty, że nie ma animacji jej czasu, że nie jeździmy na wycieczki, pod namioty, na festiwale. Nie ma tańczenia do białego rana, poznawania losowych ludzi, nie ma życia jak w filmach o bananach, nie ma spania na dachach budynków z butelką wina a w tle fajerwerki odpalone dla niej, bo ona musi być w bajce. Było chodzenie na miasto ale to ZA MALO. Po roku już były teksty, że żyjemy jak stare dziadki i płacz. Próbowałem to naprawić, rok kolejny związku się meczylem z normikami i ich gierkami, typu na każdym kroku jakichś patałach chce ci poderwać różowa xD Tobie ciągle poziom stresu dobija do max a panna zadowolona, że ma atencję i jeszcze teksty "widzisz dobrze że mnie masz bo każdy by chciał, ciągle mnie podrywaja". Oczywiście zawsze flircik i kokietowanie, żeby chłop był w nerwach. Kontrolowanie jej poziomu alkoholu bo kolejny łyk drinka i jest coraz bardziej "otwarta" do obcych i już te rączki wędrujące jakiegoś gogusia facecika mającego niezła frajdę i ona pijana lekko nieświadoma. A ty wściekły, strzępek nerwów i wiesz, że to nie ma końca bo to normicki styl życia, który MUSISZ dla niej prowadzić. A ona nawet nie powie chociaż jeden raz jakiemuś śmieciowi, żeby #!$%@? bo ma tu partnera, którego kocha. To nie jest żadna miłość i partnerstwo, to jest zwierzęcy taniec godowy trwający całe życie, gdzie ona rozdaje karty i ma kontrolę nad całym waszym światem który stworzyliście. I ten świat może sobie na pstryknięcie palcami zniszczyć, bo hormony zabuzowaly. Albo nie było wycieczki.
Jedna różowa była bardzo dobrą dziewczyną z dobrym sercem, związek bez gierek ale miała zero asertywności no kołek. Jakiś zjeb się do niej przystawiał gdzieś i wkładał łeb gdzie nie powinien wiedząc, że ja jestem w pobliżu a ona się bała mu powiedzieć nie. Wywalilem mu bułe, że fiknął salto tylko w powietrzu i jak kukla padł w tej swojej pedalskiej koszuli. Afera, płacz, wariat, psychopata, bandyta, koniec normicznej imprezki i armageddon normickiego świata. Chcesz tak?
Pojechałem na praktyki 3 miesięczne do innego kraju, rozłąka, telefony i wielka tęsknota jak w filmach z Zorro i dupiastymi senioritas. Drugi miesiąc poszła na imprezkę KULTURALNA z kolezaneczka, jeden drink za dużo i zaliczony pocałunek z jakims przyglupem i macanki z jakąś lesbijka. Dziękuję dobranoc, ostatni normik gasi światło.

Po dwóch latach każdy związek out a ja psychiczny wrak. I tak 3 razy bo myślałem, że będzie inaczej. Nigdy wiecej. Młoda kobieta musi być cały czas w ruchu, a leżenie pod kocykiem to tylko ładowanie baterii a nie styl życia. Żadna nie chce zamulacza a my jesteśmy więc lepiej dać sobie spokój. A teraz wstaje z wyrka, biorę aparacik i jadę na wycieczkę robić zdjęcia. Sam bo tak lubię. Pozdrawiam.

#przegryw #blackpill #samotnosc #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #normictwo #rozwojosobistyznormikami #introwertycy #zwiazki #redpill
  • 66
@olaf_wolominski: jedna z lepszych rzeczy które przeczytałem na tym portalu, choć nie ze wszystkim się do końca zgadzam.

Do wszystkich twierdzacych ze zle ramował: to tak nie działa, to jedno (rama) wynika z drugiego (genotyp). Gdyby miał silniejszy genotyp, to dziewczyny bałyby się fikać, bo bałyby się straty źródła przyjemności. Jak i inni samcy po prostu nie wchodziliby w drogę. Jasne, można nauczyć sie bić i tłuc każdego ale ileż można?
@olaf_wolominski: @guardofnothingness Boje się takiego życia. One zamiast spławić natręta to jeszcze to akceptują i nie widzą w tym nic złego. Mam wrażenie, że takie zachowania kiedyś były bardziej piętnowane i pilnowane. Jak kobiety nie miały praw i wiele do gadania. Może to zabrzmi bardzo incelsko i abstrakcyjnie, ale czy coś się w ogóle zmieniło po otrzymaniu praw kobiet?

One tak właściwie nic nigdy nie osiągnęły i nie przyczyniły w znaczącym
@olaf_wolominski: Mam znajomego, który parę lat temu związał się z dziewczyną. On jako introwertyk z niską pewnością siebie myślał, że chwycił Pana Boga za nogi. I skoczyła mu trochę pewność siebie, więc jakieś pokłady ekstrawetyzmu u niego wyszły na wierzch. Niestety parę lat później odezwała się ta jego prawdziwa introwertyczna natura i zaczął się coraz częściej kłócić ze swoją kobietą. Zrezygnował dla niej z wielu rzeczy, wyprowadził się ze swojego rodzinnego
@ponerLokej: @Duszeczek @thumthum @olaf_wolominski

Ja to rozwiązałem z kobietą tak że ustaliłem pewne reguły już na początku związku przy pierwszym zdarzeniu które mi się nie podobało i potem jeszcze korygowałem jej zachowanie, w uproszczeniu nazwę to ustaleniem granic. Jeśli wasza granica jest taka że nie możecie babie nic powiedzieć i macie nadzieję że ona sama się domyśli żeby taktownie się zachować to raczej się rozczarujecie.

Babę trzeba ustawić, chyba że któryś
@olaf_wolominski: Dobry tekst.
Kiedyś w robocie była taka koleżanka, która była w związku z innym kolegą z tej roboty. Ona bardzo lubiła moje poczucie humoru i jak kiedyś chlapnąłem 3 żarty pod kolej a ona się z nich chichrała, to typ wpadł w jakiś panic mode, jakbym mu miał ją zaraz na miejscu odbić xD Dokładnie taki mechanizm napięć i rywalizacji.

Millenialsi zaczęli się dorabiać i się ścigają w dorabianiu się,
@olaf_wolominski:
oczywiście, że tak, możesz być nawet w miarę atrakcyjny, ale mając niepożądaną osobowość (nie mówiąc już o jakichś zaburzeniach) to
życie jest o wiele cięższe, o czym od zawsze piszę na tagu #genpill
osobowość jest tak samo ważna jak wygląd, a ja twierdzę że zarówno na wygląd jak i na osobowość nie mamy większego wpływu.
Powiem więcej, nawet będąc bogatym dużo łatwiej zboostować wygląd niż osobowość.
@cichy-spokojny-grzeczny no jak ktoś ma chorobliwa zazdrość to wkręci sobie wiele

co do normnickiej rywalizacji na przedmioty to w sumie tak samo jak z baba, asertywność, przykładowo byli u mnie znajomi po wybudowaniu domu i dwóch pyta co taki mały tv a ja że dla mnie to za duży, prawie nie oglądam, wiem też że są gadzeciażami więc się nie obrażam

bądźcie asertywni i wykazujecie bezsens rozrzutności ewentualnie ale tak czy owak