Wpis z mikrobloga

jeśli nikomu nic się nie stało to można było spisać oświadczenie zamiast ich wzywać xDzD


@Blazeoconnor: Bo #!$%@? można było xD Ja wiem, że fajnie byłoby sprawdzić trzeźwość przy tak poważnej kolizji i wlepić jakiś mandat sprawcy, ale można się było bez tego obejść. To nie jest tak, że policjanci siedzą na dupie i nic nie robią. Praca w policji to autentyczny #!$%@?, policjantów jest po prostu za mało. A Ty
Ktoś się orientuje jak to jest że Policja od 3 dni nie jest w stanie podjechać pod konkretny adres żeby ściągnąć nagrania z monitoringu, a złodziej od 3 dni nadal próbuje płacić moimi kartami?


@Blazeoconnor: ja się orientuję: wielmożny pan by chciał, żeby akurat w jego gównianej sprawie, w której nic nie traci, policja od razu pojechała na miejsce i wyrwała komuś nagrania z jego monitoringu xD

To tak nie działa
@axelrodi uważasz że nie mam podstaw do narzekania ?, idąc twoim tokiem rozumowania to zawsze znajdzie się ważniejsze zdarzenie do którego można było by ich wysłać, co kompletnie jest bez sensu. Wzywając ich wzywam ich do wypełnienia swoich obowiązków nic mniej nic więcej, równie dobrze w sprawie portfela mógłbym ich olać i sam wymierzyć sprawiedliwość tylko wiesz co się wtedy stanie ? xD ja będę odpowiadał i to mnie znajdą w ciągu
@Blazeoconnor: Przykro mi mireczku, ale policja to żart. Kiedy nam okradli garaż, to sami ogarnęliśmy nagrania z monitoringu, sami zlokalizowaliśmy złodzieja i jego adres poprzez siatkę kontaktów (dość mała miejscowość), a policji było ciężko ruszyć się pod wskazany adres.

Za to działają błyskawicznie, jeśli chcesz np. wypić sobie piwko z kolegami, wtedy to z kilometra wypatrzą i aż się teleportują, żeby mandat wystawić
no spoko, tylko że np. w przypadku babki po aborcji do szpitala wzywany był dodatkowy patrol, bo trzeba było zastraszać i legitymować lekarzy:)


@fuechsinn: Ale to ta sama sytuacja - ktoś ich wezwał i zmarnował ich czas, który mogli poświęcić na coś bardziej pożytecznego. Tak samo marnują czas na stanie pod domem Jarka.

chować się za krzakami przy przejściach dla pieszych albo supermarketach żeby wypatrzyć maseczki też mają czas.


Czarne owce