Wpis z mikrobloga

@axelrodi za mną i koleżanką kiedyś policja jeździła przez godzinę po zadupiu xD spacerowałyśmy za miastem, miałyśmy po jakimś jednym reddsie, którego skończyłyśmy długo zanim podjechali, więc na pewno nie widzieli. w sumie nie wiem co robili na polnej drodze za osiedlem, może jechali spać xD w każdym razie zawrócili i jeździli za nami xD w pewnym momencie zaczęło się ściemniać i zeszłyśmy sobie pod most, bo tam się fajnie siedziało nad
ale to policja sama wezwała drugi patrol policji xD


@fuechsinn: Nie znam szczegółów, ale ten pierwszy patrol też się jakoś tam znalazł. I z tego co wiem to informacje przekazał psychiatra bo ryzyko samobójstwa. Po co był wzywany drugi patrol - nie wiem, nie interesowałem się tą sprawą zupełnie. Może zupełnie bez sensu, a może ze złych pobudek. Mamy 100tys policjantow, ciężko żeby wszyscy byli wzorami do naśladowania. Część z nich
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

w sumie nie wiem co robili na polnej drodze za osiedlem, może jechali spać xD


@fuechsinn: Bo np. dostali zgłoszenie, że młodzież tam chleje i śmieci. Albo ktoś im uciekł i go szukają. Albo #!$%@? jakaś kobieta została zgwałcona i szukają sprawcy. Sama piszesz, że świecili latarką po krzakach. I jak to sobie wyobrażasz, jechało dwóch policjantów i jeden rzucił "chodź mati, poświecimy w krzaki obok tych gówniar, ale będzie beka"?
axelrodi - >w sumie nie wiem co robili na polnej drodze za osiedlem, może jechali spa...

źródło: 2023-07-22_13-30

Pobierz
@axelrodi tak cisnę, bo do zajmowania się pierdołami są pierwsi, ale jak faktycznie ktoś potrzebuje pomocy to nagle, czego chcesz głupia przecież brakuje policjantów xDDd

mają czas stać schowani przy przejściu dla pieszych przy wjeździe na parking galerii, gdzie czekają aż ktoś przez to wielce ruchliwe przejście przejdzie na czerwonym, to powinni mieć czas pomóc obywatelom, bo nie powinno im chodzić wyłącznie o wyrabianie norm mandatów.

ty czytasz to co piszesz? tak,
@Blazeoconnor: Witaj i rozgość się w klubie ludzi którzy przekonali się, że to jak jest przedstawiana policja w mediach to w rzeczywistości ocieplanie ich wizerunku.

Prawdopodobnie cynicznie czekają aż się monitoring nadpisze żeby można było szybciutko umorzyć z powodu niewykrycia sprawcy. Jak w sklepie jest spoko obsługa to szybko ich poproś żeby zgrali te nagrania zawczasu z NVR i niech sobie leżą w szufladzie. Jak pały przyjadą za miesiąc to się
@Blazeoconnor: skoro wina tamtego chłopa była oczywista i nikomu nic się nie stało to faktycznie po co ich było wzywać? Chyba że bardzo chciałeś stracić dowód rejestracyjny i żeby sprawca dostał mandat ;)