Wpis z mikrobloga

Jak wygląda życie katakana? 172cm zakolak here. Jest ciężko, wielokrotnie powtarzałem, że niscy rodzice powinni mieć możliwość przerywania chłopięcej ciąży. Ostatnio skarżyłem się matce, że kobiety jak mnie zobaczą na żywo nie chcą nawet kontynuować spotkana. Jej rada szukaj niskiej dziewczyny. Zobacz ojciec nie miał tego problemu. Tak nie miał w 1982 gdzie kobiety nie miały możliwości wyboru jak teraz. Więc Waldek z mieszkaniem zakładowym i mało pijacy był super partią. Oczywiście na portalach randkowych ukrywam fakt niskoroslosci. Jedno spotkanie było obiecujące. Kupilem specjalne buty podwyższające (takie jak ma putler), dodały mi 6cm a dodatkowo pod piętę włożyłem podwyższający step 2cm. Postawiłem fryzurę która dodatkowo mi dodała i miałem 180cm. Wszystko szło dobrze do póki nie spotkaliśmy się już u niej. Nie chciałem zdejmować butów jednak partnerka miała dwoje małych dzieci więc mnie o to poprosiła. Jak tylko zobaczyła, że zmalałem o prawie 10cm mina jej zrzedła. Powiedziała, że może się źle czuć wśród koleżanek gdyż wszystkie mają partnerów powyżej 185cm, więcej się nie spotkaliśmy. Najgorsze jest to, że sama miała 155 i przynajmniej 80kg. Czuję źle :( Co robić?
#przegryw #zalesie #pytanie #zwiazki
Pobierz Bubsy3D - Jak wygląda życie katakana? 172cm zakolak here. Jest ciężko, wielokrotnie p...
źródło: temp_file5880072005416528292
  • 13