Wpis z mikrobloga

Dziecko porysowało mi trochę boczną przednią szybę od strony pasażera i zdarza się, że mi to przeszkadza w słoneczne dni. Zastanawiam się czy nie dać kilku stów na wymianę szyby w aso czy może lepiej przy okazji innych rzeczy do salonu #detailing ?. Mam okna bezramkowe ale pewnie i tak będą musieli rozebrać drzwi. Może się wypowiedzieć ktoś ogarnięty w temacie czy po rozebraniu i złożeniu drzwi będą złożone tak solidnie jak po fabryce czy zaczną trzeszczeć plastiki itp.? ;) Furka to dwuletnie #audi

#motoryzacja #samochody
  • 5
@km00787: czyje dziecko? Twoje?
Jeśli nie Twoje to z OC w życiu prywatnym rodzica można to zgłosić i wtedy nie tracisz zniżek z AC. Chyba, że w ogóle nie rozważałeś ruszać AC w tym wypadku to się nie wypowiadam.
@km00787: Zależy jak głęboko porysowane. Są zakłady które takie głębokie sznyty matują papierami i potem polerują ale licz się z ceną przekraczającą kilkukrotnie wymianę szyby (usługa zarezerwowana raczej dla aut do których szyby nie da się dostać lub jest kosmicznie droga). Jeśli głębokość rys jest taka porównywalna jak przy rysach od wycieraczek czy skrobaczki to spoko, da się spolerować.