Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców Konfederacji.

Co spowodowałoby, że nie zagłosujecie więcej na Konfederację?
Innymi słowy co teoretycznie musiałoby się wydarzyć przed wyborami lub po nich, że odwrócicie się od Konfederacji. Nie pytam co musi się stać, żebyście głosowali na kogoś innego, tylko przestali głosować/ wspierać Konfederacje.

#polityka #konfederacja #pytanie #neuropa #4konserwy
  • 19
@olo1917: Musiałaby się pojawić nieskompromitowana partia o poglądach wolnorynkowych i nie będąca zbyt liberalna światopoglądowo, żebym mógł zagłosować na nią, a nie na Konfederację. Nie mogłaby popadać w skrajności (z prawej strony też nie), a w kwestii bezpieczeństwa zewnętrznego kierować się dobrem polskich obywateli.
@olo1917: W X kadencji konfa musiałaby wejść w beznadziejną koalicje z PiS (jedyna koalicja z którą nie mam problemu to taka w której konfa ma władze absolutną i może sobie zmienić ustrój) albo beznadziejną koalicje z PO (wyjątek - współtworzenie lub poparcie rządu technicznego platfomersów w celu rozliczenia PiSowców i ogarnięcie na prędce bajzlu który zrobił PiS jest ok). Jeżeli do żadnej złej koalicji nie dojdzie w X kadencji sejmu to
@olo1917: Tylko i wyłącznie pojawienie się partii o tych samych poglądach gospodarczych ale bardziej liberalna światopoglądowo. Bardziej, mam na myśli nie totalny odchył w lewo, tylko jakaś centroprawica...po prostu zluzowanie trochę tematu aborcji i utemperowanie KK. A jako mężczyzna, po prostu nie widzę innej opcji niż zagłosowanie na nich w tej chwili...żadna inna partia nie chce mnie zostawić w spokoju. I zgadzam się z @siadatajta, po następnej kadencji będę pierwszym
@olo1917 nic nie musi im się wydarzyć, czas biegnie nieubłaganie i po prostu wyrosną z tych głupot.

musiałaby powstać bardziej prawicowa partia


@Ivan_Sekal w sensie reaktywacja NSDAP? xD
@olo1917: Musiałaby się pojawić partia niebędąca antymęską partią wspierania hardego etatyzmu i redystrybucji bogactwa ode mnie do jakiejś patologii. Najlepiej, jakby nie byli super pro-LGBT (to faktycznie mizandryczny ruch o charakterze parareligijnym), byli nieco mniej pro-UE niż PiS (nie mówię o Ziobrystach) czy PO i mieli istotnie mniej szurów i zjebów niż Konfa, ale teraz to już stawiam dalsze wymagania.

Ponieważ szansa na spełnienie podstawowywch warunków jest bliska zeru, w tych
@olo1917: Koalicja z pis wiąże się z tym, że nie zrealizują swojego programu, dlatego w nią nie wierzę. Niemniej, jeśli w nią wejdą to są dla mnie skończeni, i więcej już się nabrać nie dam. Co do SSP, jeśli będą zarządzane przez ogarniętych ludzi i nie na szkodę obywateli, to mnie to #!$%@? czy zasiądą w niej rodziny Mentzena, Bosaka, transwestyci, czarni, biali albo żydzi.
Konfederacja to dla mnie hazard, mogę