Wpis z mikrobloga

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Ten przykład to żart czy głupi jesteś? Bo nie za bardzo rozumiem - nie ma to nic wspólnego z tematem w ogóle. Bardziej z dupy przykładu nie dało rady wymyśleć? ;/
Serio, nawet cięzko mi cokolwiek odpisać tak głupi i absurdalny jest ten przykład. ALe tak, najpierw mierzę, sprawdzam itd. Potem kupuję. Gdyby buty miały zapisany licznik na 2h i potem mogły w 80% się rozpaść (ale nigdzie w umowie
gość dosłownie zacytował wam kodeks karny, a ty swoje. #!$%@? skąd wy się bierzecie xD


@Szumny: to przeczytaj co napisałem, pomyśl kto ustala co jest w prawie karnym i wierzę, że zrozumiesz o co chodzi.

No chyba, że jesteś legalistą i słuszność twojego zachowania wyznaczają prawa ustalane przez polityków, a nie twoja moralność czy wychowanie xD Przypominam, że w kodeksie karnym dalej jest karanie ludzi za posiadanie roślin i lekarzy za
PS. Ja też korzystam z torrentow czasami i nie chciałbym żeby to zniknęło ale po co te wyrsywy że firma nic nie traci to nie wiem - jest mnóstwo ludzi którzy by jednak zapłacili jeśli by nie było innej możliwości


@DavyX: a poza dowodem anegdotycznym?

Masz analizy wpływu piractwa na promocję gry? Masz analizy ile osób by w daną grę zagrało gdyby trzeba było ją kupić? Masz analizy tego ile osób
@malinq: nie mówię o tych którzy już kupili tylko o piratach którzy by kupili jakby nie było innej możliwości. No chyba że uważasz że nie znalazła by się ani jedna taka osoba? Może jakiś wywiad z piratem mam przeprowadzić żebyś miał BADANIA xd
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: W sensie dupka mnie piecze bo jesteś głupi? Czemu? Mało głupich ludzi na świecie że uważasz że mnie to rusza?
Umiesz w ogóle czytać? I ze zrozumieniem najlepiej?
Napisałem coś o 2h i robieniu specjalnie tak gier czy nie doczytałeś tego?
Potrakuję Cię jak dziecko:
1) Pisałęm o 2h grania i specjalnie robieniu tak gier
2) Ile steam pozwala pograć moje drogie głupiutkie dziecko by móc oddać? :)
Tak max
tylko o piratach którzy by kupili jakby nie było innej możliwości


@DavyX: a dlaczego wykluczasz inne zmienne wynikające z piractwa które przedstawiłem?

Hipotetycznie:

100 piratów nie może piracić więc X<=100 osób kupuje grę

100 piratów może piracić więc piracą grę, a skoro gra im się podobała to opowiadają o niej dalej robiąc reklamę dzięki czemu Y>=0 osób dowiedziało się o grze i Z z nich kupiło grę, bo nie ogarniają piracenia.
@malinq: jeszcze ci dodam na odchodne filozofie, że 150 lat temu mógłbyś pobić żonę do nieprzytomności a dziecko wyrzucić z majątku i nie poniósłbyś żadnych konsekwencji z tego tytułu. Prawo tego w ogóle nie uwzględniało, a nawet było moralne, społeczne przyzwolenie na to. Wiec daruj sobie takie porównania z dupy i nie na temat.
cóż rodzice mnie nie wychowali na wiejskiego filozofa, złodzieja więc wszystko gra. z fartem


@Szumny: ale wychowali Cię na kogoś kto ucieka od dyskusji, bo nie ma argumentów nazywając kogoś bezpodstawnie złodziejem.
Mimo, że w słowniku jak byk stoi, że kradzież dotyczy własności ruchomej, a ja nawet nigdzie nie napisałem, że cokolwiek kiedykolwiek spiraciłem.

Mnie za to rodzice wychowali na kogoś kto umie się posługiwać wyszukiwarką i słownikiem oraz nie musi
malinq - >cóż rodzice mnie nie wychowali na wiejskiego filozofa, złodzieja więc wszys...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-20 o 15.47.17

Pobierz
Wiadomo jak kopiesz rów to widzisz, że wykopałeś to jest prawdziwa praca, a nie tam jakieś klikanie w kąkuter.


@BreathDeath: mocne słowa biorąc pod uwagę, że połowa pracy programistów to przeklejanie istniejących rozwiązań, a druga połowa to poprawianie błędów po niepoprawnym przeklejaniu xD
jeszcze ci dodam na odchodne filozofie, że 150 lat temu mógłbyś pobić żonę do nieprzytomności a dziecko wyrzucić z majątku i nie poniósłbyś żadnych konsekwencji z tego tytułu. Prawo tego w ogóle nie uwzględniało, a nawet było moralne, społeczne przyzwolenie na to. Wiec daruj sobie takie porównania z dupy i nie na temat.


@Szumny: xDDDD Ja Ci o tym, że nie jesteś w stanie udowodnić straty producenta gry/filmu/muzyki na tym, że
@malinq:

ale wychowali Cię na kogoś kto ucieka od dyskusji, bo nie ma argumentów nazywając kogoś bezpodstawnie złodziejem.

Mam pełne prawo do takiego twierdzenia. I przytoczyłem wraz z innymi użytkownikami masę argumentów, które wszyscy złodzieje pomijają w dyskusji

Mnie za to rodzice wychowali na kogoś kto umie się posługiwać wyszukiwarką i słownikiem

No i co ci z tego skoro czytać nie potrafisz? Tym bardziej ze zrozumieniem

Znaczenia własności intelektualnej wiejski filozofie
@LetMeStay: Kiedyś kupowanie oryginałów miało dodatkowy plus w postaci fizycznych dodatków w pudełku jak np. książeczki opisujące świat gry i mechanikę itp. Mam gdzieś jeszcze oryginał Civilization II z grubym podręcznikiem oraz dużym plakatem przedstawiającym drzewko technologii. Fajne dodatki miała również stara gra taktyczna NAVY SEALS, gdzie poza instrukcją była gruba książeczka opisująca wojnę w Wietnamie oraz pozwalająca poznać techniczną stronę konfliktu opisując sprzęt używany podczas potyczek.

A teraz? Kupujesz grę