Wpis z mikrobloga

@Aquamen: a ja wpłaciłem miliard na remont kościoła, ksiądz się cieszył, chociaż wolałem pozostać anonimowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja rozumiem, że niektórzy myśla, ze racjonalnie myślącym gula skacze jak czytają „ze ktoś wpłacił”, no ale mnie np. co najwyżej bawi. Już wiele wpisów tutaj bylo kto ile wpłacił, były tez tysięczne kwoty. Gdyby faktycznie ci co się tam deklarują wpłacali, to przy tej zebranej kwocie byłoby
@Aquamen: wiem, że tak myślisz, dlatego ludzie tacy jak ty piszą takie pierdoły bo myśla, ze komuś zal dupe ściska, ze ktoś komuś coś dał :( złotówki pewnie nie przelałeś ale liczyłeś na to ze wszyscy przeciwni zbiórce placza, mnie te astronomiczne kwoty wymyślone z dupy akurat bawią
Haha, masz mnie :( nie jest mi wszystko jedno ze myślisz, ze kogoś ta ściema skrzywdzisz, przecież mowie ze mnie tym rozbawiłeś, tym „dobijaniem” szczególnie. Czekasz do następnej wypłaty? Czemu nie od razu milion? Dopiero po premii? Mnie właśnie bawia wpisy ile kto wpłacił, jakoś tego nie widać. Tacy jak ty właśnie lubią prowokować. Mowie przecież. Zal dupe ściska, bo walisz scieme ile to ty cyklicznie nie wpłacasz? ( ͡