Wpis z mikrobloga

Moja była wrzuca na fb zdjęcia z obecnym gachem, pewnie żeby mnie #!$%@?ć ale mam to w dupie xD Myśli że mnie to rusza ale mam ją i jego totalnie w dupsku XD Niech się bawą i latają po świecie, dobrze że taka wariatka już nie jest ze mną, dobrze wiedzieć że jakiemuś frajerowi niszczy życie xD Ja mam w nich #!$%@?.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 66
Moja była wrzuca na fb zdjęcia z obecnym gachem, pewnie żeby mnie #!$%@?ć ale mam to w dupie xD Myśli że mnie to rusza ale mam ją i jego totalnie w dupsku XD Niech się bawą i latają po świecie, dobrze że taka wariatka już nie jest ze mną, dobrze wiedzieć że jakiemuś frajerowi niszczy życie xD Ja mam w nich #!$%@?.


@duszan_z_kapitana_dupy: chwile przed tragedią
jak mozna byc gejem wtf ja to kiedys dla zartow klepnalem w dupe kumpla wiedzial ze to zarty i smialismy sie razem, to on mnie za siuraka zlapal i jeszcze wieksza zabawa beczka smiechu, ja mowie "hahaha ale z nas geje co nie? haha moze mi jeszcze obciagniesz haha" no i on mi rozpina galoty i wklada mojego wielkiego #!$%@? w usta, nie mogl sie przestac smiac i ciagle sie dlawil w
@7XEN: ja mu wierze, że ma #!$%@? i się z tego cieszy, sam robie coming out bo z wariatką nie da się żyć, nie dość że syfiara i syf się piętrzy od kilku tygodni to się odkleja i ma naprawdę krzywo na bani.

@duszan_z_kapitana_dupy ggwp tak trzymaj ziom