Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Zawsze udało mi się znaleźć tu pomoc więc próbuję kolejny raz.

Szukam jakiejś pracy na wakacje, czy to zdalnie czy najchętniej stacjonarnie #lubin #legnica #dolnoslaskie Jestem między czwartą a piątą klasą technikum informatycznego, niestety za wyniki w nauce, a dokładnie średnią 5,21, nie należy mi się nic więcej niż kilkaset złotych w jednokrotnym stypendium i opierdziel z urzędu że chciałbym za to coś więcej. Mam ciężką sytuację i po prostu potrzebuję dorobić jakiekolwiek pieniądze.

Zdalnie mogę pomóc z grafikami, prowadzeniem stron, zmontować film, pomóc z obróbką audio, potrafię pisać proste skrypty w pythonie czy załatwić jakieś problemy sieciowe. Jeśli chodzi o programowanie to nawet nie musi być płatne, chętnie dojdę do jakiegoś projektu żeby wreszcie zebrać praktyczne doświadczenie na przyszłość. Mam pojęcie o hardware więc mogę doradzić przy jakichś problemach czy pomóc z kompletowaniem zestawu.

Stacjonarnie znam się trochę na mechanice, pracowałem jako kierowca, magazynier czy informatyk/serwisant.

Podejmę się wszystkiego byle coś zarobić. Jeśli ktoś przeczytał te wypociny to dziękuję i proszę o jakieś plusy jak można żeby więcej osób zobaczyło. Dzięki. #praca #szukampracy #informatyka
  • 59
@Hekun @Goronco Widzę zebrała się duża opozycja dla mojego posta. Jak już tak bardzo was to interesuje to szukam pracy bo w poprzedniej robiłem darmowe nadgodziny i pracowałem za trzech, nie chciałem dać sobą pomiatać i się po prostu zwolniłem. A pracuj i olxa przeglądam kiedy tylko mogę, ale lubin to nie jest miasto stołeczne, ofery tutaj można policzyć na palcach obu dłoni, gdzie większość to praca na stałe w okolicznej kopalni.
@mowilemzewroce: widzę, że jesteś z tych zdolnych ale leniwych. Nad tablicą w mojej klasie wisiało ogromne motto: "kto nie chce szuka powodów, kto chce szuka sposobów", mam nadzieję że zadziała to na ciebie motywująco. Z najprostszych metod które mogą ci dostarczać nieco hajsu w skali roku polecam na https://zarabiajnabankach.pl/ obczaic. Jak nie jesteś głupi to sobie na spokojnie pomnożysz to stypendium zakładając konta we wszystkich bankach na wszystkich członków rodziny. W
On pracy szuka na wykopie, i to ty masz trafić w jego gust. Pisze ze wzystko może robić a olx ugina sie od ofert, ale nie jednak nie.


@Petururururu: no i prawidłowo robi, jeżeli są tu ludzie, którzy dadzą mu lepszą pracę niż na olxie to wygryw, że też ludzie tego nie widzą
@Shatter Pracowałem w Polkowicach do ostatniego tygodnia, nie na produkcji tylko w CCC, źle rozliczali godziny, pracowałem za trzech a w dodatku musiałem za wszystko do pracy płacić. Jak dzwoniłem w inne miejsca z strefy to nie przyjmują na tak krótki czas.