Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na siłce, pierwszy raz od baaaaardzo dawna. Mam przerwe między cwiczeniami i se siedze i patrze. Obok cwiczyła parka w wieku około 20 lat. Koleś ze 170 cm, lekko przypakowany, wyglądął zdecydowanie na kogoś kto dba o sylwetkę, zero brzucha itp, ta jego laska, ze 155 cm i 80kg wagi. No i on ją próbuje motywowac by ćwiczyła, a ona nie chce:) Robi niedbale 2 powtórzenia i mówi, że nie ma siły lub, że coś ją boli (skłony na ławce robiła). Widże, że koleś się stara by jej pomóc, by wytłumaczyć itp, a ona nic z siebie nie daje, nic się jej nie chce.

Chłopy, to nie ma sensu. Jak ktoś nie chce, nie ważne czy baba czy chłop to na nic nasze starania. Między bajki wrzućcie scenariusz, że weźmiecie mocno otyłą kobiete (czy rzadziej kobieta otyłego chłopa) i ją odchudzicie i będziecie w parze ze zdrowo wyglądająca druga połówką. Istnieją jedynie scenariusze w druga stronę, czyli, że szczupła osoba tyje w związku, niemal nigdy w druga stronę. Więc albo się godzicie, że jesteście z osobą otyłą i metabolicznie chorą, albo szukajcie drugiej połówki, której się chce dbać o siebie i o swoje zdrowie.

#gymcel #przegryw #silownia #mikrokoksy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Syn_Tracza - Byłem dzisiaj na siłce, pierwszy raz od baaaaardzo dawna. Mam przerwe mi...

źródło: overweight-women-at-gym

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: może ze względu na niski wzrost i nie tylko nie był w stanie znaleźć lepszej dziewczyny. W głowie ułozył sobie scenariusz, że zrobi z niej piękna laskę i będzie szczęśliwie żyć z nią do końca życia. Nawet jeśli tak się stanie, że dziewczyna dla niego schudnie i stanie się bardzo atrakcyjna to pojawia się ryzyko, że wyżsi, przystojniejsi faceci zaczną na nią zwracać uwagę i niskiego chłopa zostawi ehh.
  • Odpowiedz
W głowie ułozył sobie scenariusz, że zrobi z niej piękna laskę i będzie szczęśliwie żyć z nią do końca życia.


@guguszp: za dużo filmów się naoglądał. Schudnie zacznie mieć atencje od oskich i kopnie manleta w dupę
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: mam nadzieję, że trollujesz albo jesteś dzieciakiem. Widziałeś w ogóle filmik ze zdarzenia i wiesz co oznacza być bezpośrednim świadkiem takiego morderstwa i samobójstwa? Były facet na jej oczach stojąc 1-2 metry obok strzela dwukrotnie w głowę jej obecnego partnera/narzeczonego gdzie rozwala mu pół twarzy a następnie chodzi obok niej, uśmiecha się, mówi "Kocham cię" i strzela sobie w łeb na jej oczach (nadal stojąc 1 m przed jej twarza).
  • Odpowiedz
Między bajki wrzućcie scenariusz, że weźmiecie mocno otyłą kobiete (czy rzadziej kobieta otyłego chłopa) i ją odchudzicie i będziecie w parze ze zdrowo wyglądająca druga połówką.


@Syn_Tracza: Serio ktoś w ogóle bierze taką opcję pod uwagę? Skoro sama dla siebie nie chce wyglądać dobrze i nie chce schudnąć, to dla kogoś też tego nie zrobi.
  • Odpowiedz
Serio ktoś w ogóle bierze taką opcję pod uwagę? Skoro sama dla siebie nie chce wyglądać dobrze i nie chce schudnąć, to dla kogoś też tego nie zrobi.


@whitepilled_: a nawet jesliby zrobila, to zaraz kopnie w 4 litery obecnego partnera i znajdzie sobie przystojniejszego i/lub bogatszego partnera
  • Odpowiedz