Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@koniozwalacz: totalnie nie chce sie z tym upubliczniac ani podawac danych, wiec bedziesz musial mi uwierzyc na slowo, ze osobiscie znalam czlowieka ktory zaczal w wieku 30 lat, a w wieku 34 robil arta dla tytulu AAA na stealbooka. Da sie. Ale nawet nie trzeba do tego dazyc, jesli po prostu bawi Cie rysunek i chcesz to robić, rob to serio. Ja trzymam kciuki za Ciebie (
  • Odpowiedz
@Nr29: ja jakis czas temu zacząłem zabawę z rysowaniem - dzieciństwo mi się przypomniało, super frajda. Procreate faktycznie rządzi, choc muszę przyznać że większa frajda mi sprawiał tablet i monitor - mózg musi się przestawić na patrzenie gdzie indziej i to jest ciekaqy experience. Ale moje rysunki mają daleko do twojego poziomu. Btw polecasz coś do nauki warsztatu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reynolds noo wiadomo że super. Jak dla mnie bardzo odprężające po całym dniu roboty sobie pobazgrac coś. Ja akurat mam ekranowy do pc ale tabliczka też jest spoko. Na początek to chyba książki loomisa ew. Hampton i stronka drawabox. ważne żeby rysować systematycznie i się nie zniechęcać. małe rysunki na początku i będzie git.
  • Odpowiedz