Wpis z mikrobloga

Ja w tej całej aferze jednego nie ogarniam. Jak to jest, że Julka w klasie maturalnej z małego miasteczka buja się z typami 10 lat starszymi z wojewódzkich miast? Rodzice w ogóle nie reagują? Przecież jakby moja córka coś takiego zrobiła, to byłby szlaban w cholerę na cokolwiek poza szkołą.
Druga kwestia: co ona takiego w sobie miała, że typy dla niej straciły głowę i to dosłownie? Jeden się oświadczył po roku łasce na pierwszym roku studiów, a drugi z tego powodu zorganizował strzelaninę.

#poznan #julka #strzelanina
  • 40
@Romska_Palo_Ul_Laputa: mówisz, że bys się nie zgodził jako rodzic na coś takiego, ale z drugiej strony facet jest dojrzały, po studiach, ma pracę, może się wydawać, że jest odpowiedzialny i poważnie myśli o twoim dziecku, że jest z nim bezpieczna. Różnie można na to patrzeć.

Poza tym 10 lat to nie jest znowu taka różnica. W moim pokoleniu to wiele dzieci miało rodziców z taką różnica wieku.
@kolorowe_jarmarki: znam taką, co w wieku 20+ lat wyszła za dzianego typa 10 lat starszego. Dzisiaj jest samotną matką.
W ogóle no to znam trochę życie i też jestem facetem, mam kumpli facetów, na jednego poważnie podchodzącego do tematu jest pewnie 20 takich, co chcą się po prostu dobrać do młodej dupy.

śliczna jest


@karetpoker: nie jakoś bardziej od większości młodych kobiet. Na pewno nie aż tak, by takie akcje
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Aktualnie jest coraz więcej związków z taką różnicą wieku. Po co kobieta ma się męczyć z rówieśnikiem kiedy po studiach będą na start mieli po minimalnej, i maja się bujać się po wynajmie? Kobieta woli znaleźć partnera który już się czegoś dorobił, ma stabilną pracę z wysokim stanowiskiem i w spokoju można zakładać rodzinę. I nie widzę w tym niczego złego.
Druga kwestia: co ona takiego w sobie miała, że typy dla niej straciły głowę i to dosłownie? Jeden się oświadczył po roku łasce na pierwszym roku studiów, a drugi z tego powodu zorganizował strzelaninę.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: powiedz, że nie byłeś w poważnym związku, nie mówiąc, że nie byłeś w poważnym związku. Ludzie się #!$%@?ą, planują wspólne życie, dogadują się ze sobą, znajdują bratnie dusze, a ten przyjdzie i powie "co ona miała
20 letnia córka by miała szlaban? Ty jesteś normalny?


@KubaGuziq: ona te romanse zaczęła jeszcze w liceum.

Po co kobieta ma się męczyć z rówieśnikiem


@wzdryngiwacz: żeby przeżyć młodość z kimś fajnym i któremu się jeszcze chce, a nie od razu ładować się w pieluchy i sprzątanie chaty jakiemuś typowi w średnim wieku? Albo po to, by w wieku 40 lat nie patrzeć z zazdrością na koleżanki, które mają ogarniętych
@ImYourPastClaire
nie łączy ale na szczęście jesteś Ty xD

Trzeba by znać statystyki rozwodów z podziałem na różnice wieku żeby móc tutaj coś oceniać.

Mój ojciec był rok starszy od matki i nie było to szczęśliwe małżeństwo.

Mój dziadek był starszy o 14 lat od babci i był to udany 50 let i związek.

Tak czy inaczej niema sensu wyciągać wniosków na podstawie jednostkowych przypadków, ale trzeba pamiętać że mogą być one