Wpis z mikrobloga

Ja w tej całej aferze jednego nie ogarniam. Jak to jest, że Julka w klasie maturalnej z małego miasteczka buja się z typami 10 lat starszymi z wojewódzkich miast? Rodzice w ogóle nie reagują? Przecież jakby moja córka coś takiego zrobiła, to byłby szlaban w cholerę na cokolwiek poza szkołą.
Druga kwestia: co ona takiego w sobie miała, że typy dla niej straciły głowę i to dosłownie? Jeden się oświadczył po roku łasce na pierwszym roku studiów, a drugi z tego powodu zorganizował strzelaninę.

#poznan #julka #strzelanina
  • 40
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Macie złudne wyobrażenia o studiach prawniczych, co on miał od razu po nich robić? Sporo osób po takich studiach pracuje w urzędach. Jeszcze żeby to był UW albo UJ, a to tylko UAM, i w dodatku typ chyba wybitny nie był, tylko zwykły korwinista xd
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: Z tego, że pewnie niewiele osób chciałoby przyznać przed sobą, że Ania to nie pokochała mnie za piękne oczy i cudowny charakter tylko dlatego że beze mnie nie miałam szansy na samodzielne życie, a rodzina naciskała na wypad z domu bo 22letnia stara panna to wstyd, a ja jako 15 lat starszy typ miałem zasoby aby przejąć role ojca-żywiciela rodziny, w przeciwieństwo do 22letniego Zbysia który był takim samym gołodupcem
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: ale ty najpierw popatrz jak ten jej były i obecny wyglądali.
Nie dziw się, ze takie przeciętne normiki (niezbyt dymorficzni, oni maja trochę sojacka urodę niczym Karol paciorek) byli w stanie dla dużo atrakcyjniejszej od nich łaski zrobić wszystko
  • Odpowiedz
Ja w tej całej aferze jednego nie ogarniam. Jak to jest, że Julka w klasie maturalnej z małego miasteczka buja się z typami 10 lat starszymi z wojewódzkich miast?


@Romska_Palo_Ul_Laputa: pewnie chłopaczki naczytały się wykopu, że jak brać laskę to o 10 lat młodszą od siebie jak to radzą na #podrywajzwykopem
  • Odpowiedz
nigdy nie będziesz mieć córki, więc po co w oogle się produkujesz XD


@Lohengrin: xD już mam i w życiu bym nie pozwolił, żeby się koło niej w liceum kręcił jakiś 30-letni przegryw korwinista chodzący po mieście ze spluwą. Niezłe musiała mieć daddy issues, kładę dolary przeciw orzechom, że to była jedyna w życiu dziewczyna tego świra.

pewnie chłopaczki naczytały się wykopu, że jak brać laskę to o 10 lat młodszą
  • Odpowiedz
Nasrane w głowach macie i tyle Wam powiem. To że partnerka jest pelnoletnia i ma o 5 czy 10 lat starszego partnera jest w pełni normalne. Powiem więcej, przecież wraz z rosnącym wiekiem ta różnica coraz bardziej się zaciera. Nic Wam do tego.
  • Odpowiedz