Wpis z mikrobloga

Ja w tej całej aferze jednego nie ogarniam. Jak to jest, że Julka w klasie maturalnej z małego miasteczka buja się z typami 10 lat starszymi z wojewódzkich miast? Rodzice w ogóle nie reagują? Przecież jakby moja córka coś takiego zrobiła, to byłby szlaban w cholerę na cokolwiek poza szkołą.
Druga kwestia: co ona takiego w sobie miała, że typy dla niej straciły głowę i to dosłownie? Jeden się oświadczył po roku łasce na pierwszym roku studiów, a drugi z tego powodu zorganizował strzelaninę.

#poznan #julka #strzelanina
  • 40
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: mówisz, że bys się nie zgodził jako rodzic na coś takiego, ale z drugiej strony facet jest dojrzały, po studiach, ma pracę, może się wydawać, że jest odpowiedzialny i poważnie myśli o twoim dziecku, że jest z nim bezpieczna. Różnie można na to patrzeć.

Poza tym 10 lat to nie jest znowu taka różnica. W moim pokoleniu to wiele dzieci miało rodziców z taką różnica wieku.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Jest pełnoletnia i może się spotykać z każdym. A co 10 lat to znaczy że już wyrzucić do śmietnika? Proszę cię, każdy zasługuje na szczęście bez względu na wiek. Co miała? Jest ładna, mądra, inteligenta, czuła, pomocna można by długo wymieniać. Każdy jest inny, miłość przychodzi często nagle i niespodziewania taka już jest.
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: znam taką, co w wieku 20+ lat wyszła za dzianego typa 10 lat starszego. Dzisiaj jest samotną matką.
W ogóle no to znam trochę życie i też jestem facetem, mam kumpli facetów, na jednego poważnie podchodzącego do tematu jest pewnie 20 takich, co chcą się po prostu dobrać do młodej dupy.

śliczna jest


@karetpoker: nie jakoś bardziej od większości młodych kobiet. Na pewno nie aż tak, by takie akcje
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Aktualnie jest coraz więcej związków z taką różnicą wieku. Po co kobieta ma się męczyć z rówieśnikiem kiedy po studiach będą na start mieli po minimalnej, i maja się bujać się po wynajmie? Kobieta woli znaleźć partnera który już się czegoś dorobił, ma stabilną pracę z wysokim stanowiskiem i w spokoju można zakładać rodzinę. I nie widzę w tym niczego złego.
  • Odpowiedz
Po co kobieta ma się męczyć z rówieśnikiem kiedy po studiach będą na start mieli po minimalnej,


@wzdryngiwacz: a moze tez dlatego, ze teraz jej rowniesniczy to jeszcze dzieci i troche nieudacznicy, wiadomo nie wszyscy, ale jak tak sobie obserwuje to malo meskosci dzis w modych chlopaczkach
  • Odpowiedz
Druga kwestia: co ona takiego w sobie miała, że typy dla niej straciły głowę i to dosłownie? Jeden się oświadczył po roku łasce na pierwszym roku studiów, a drugi z tego powodu zorganizował strzelaninę.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: powiedz, że nie byłeś w poważnym związku, nie mówiąc, że nie byłeś w poważnym związku. Ludzie się #!$%@?ą, planują wspólne życie, dogadują się ze sobą, znajdują bratnie dusze, a ten przyjdzie i powie "co ona miała
  • Odpowiedz
20 letnia córka by miała szlaban? Ty jesteś normalny?


@KubaGuziq: ona te romanse zaczęła jeszcze w liceum.

Po co kobieta ma się męczyć z rówieśnikiem


@wzdryngiwacz: żeby przeżyć młodość z kimś fajnym i któremu się jeszcze chce, a nie od razu ładować się w pieluchy i sprzątanie chaty jakiemuś typowi w średnim wieku? Albo po to, by w wieku 40 lat nie patrzeć z zazdrością na koleżanki, które mają ogarniętych
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire
nie łączy ale na szczęście jesteś Ty xD

Trzeba by znać statystyki rozwodów z podziałem na różnice wieku żeby móc tutaj coś oceniać.

Mój ojciec był rok starszy od matki i nie było to szczęśliwe małżeństwo.

Mój dziadek był starszy o 14 lat od babci i był to udany 50 let i związek.

Tak czy inaczej niema sensu wyciągać wniosków na podstawie jednostkowych przypadków, ale trzeba pamiętać że mogą być one
  • Odpowiedz