Wpis z mikrobloga

@kamil150794: Chłopie, po pierwsze – czy możliwość wzięcia sobie kogoś za partnera ma decydować o czyimś być albo nie być? Czy ty na głowę upadłeś? To jakiś koszmarny absurd. Po drugie, nie wiem, czy wiesz, ale ludzie niepełnosprawni (kalecy) też znajdują sobie tzw. partnerów.

Rozumiem, że gdybyś był żonaty, a żona w wypadku straciłaby nogi, tak że musiałbyś się od tej pory o wiele bardziej poświęcać, a może nawet ją podcierać,
Rozumiem, że gdybyś był żonaty, a żona w wypadku straciłaby nogi, tak że musiałbyś się od tej pory o wiele bardziej poświęcać, a może nawet ją podcierać, tobyś odszedł? Bo na ch.uj to „gnije”. Zutylizować.


@pod_sloncem_szatana: typie, p0lki gdyby mogły, to wysłałyby nas wszystkich tutaj chłopów z tagu, na kurację do "sanatorium" Mauthausen-Gusen (jak nie znasz historii - to był taki wyjątkowo sk*%($%yński obóz koncentracyjny w Austrii (nawet w porównaniu z
akłada, że tzw. incel czy przegryw może mieć partnerkę. Odpowiedziałem mu, uwzględniając to założenie.


@pod_sloncem_szatana: on nie zakłada, że incel może mieć partnerkę. Za to pisze dobitnie jaka jest natura ludzka. Jednak, przy całych tych naturalnych skłonnościach, płeć męska jest jednak zdecydowanie bardziej tolerancyjna wobec żeńskich niedoskonałości lub nawet ułomności. Płeć żeńska natomiast nie ma żadnych skrupułów wobec słabości u płci męskiej. Tylko ostra biologiczna selekcja - stąd nie zdziwiłbym się,
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Jeśli on sformułował pytanie w formie „czy chciałbyś mieć taką owaką partnerkę?”, to ja równie dobrze mogę sformułować podobne kontrpytanie: „co byś zrobił, gdyby partnerka stała się taka owaka dopiero w relacji?”

Poza tym ty sam sobie przeczysz. Piszesz w tonie wyraźnej dezaprobaty o tzw. p0lkach, które chciałyby utylizować przegrywów za to, że są szpetnymi odpadami, a zdajesz się jednocześnie afirmować stanowisko przedstawione przez wątkotwórcę – że kaleków trzeba utylizować.
a zdajesz się jednocześnie afirmować stanowisko przedstawione przez wątkotwórcę – że kaleków trzeba utylizować.


@pod_sloncem_szatana: w prywatnej rozmowie z tym koliegą napisałem, że jestem przeciwko abordażowi ze względu na ewentualne wady. I podkreśliłem, że jeśli p0lki dostaną takie prawo, będą go z całą pewnością nadużywać.
Ale jednocześnie jestem jeszcze bardziej wściekły, gdy o eugeniczne poglądy oskarża się przegrywów/inceli. Przecież to właśnie my jesteśmy ofiarami tych eugenicznych trendów, które zapisane są w
@pod_sloncem_szatana: No to jak, wziąłbyś sobie za babę kalekę? Tak czy nie? Krótka piłka? Tak, są osoby niepełnosprawne, które mają rodziny, ale przeważnie są to ci, którzy w wypadku stracili nogę, jeżdżą na wózku, a nie że od początku są kalekie i traktowane jak genetyczny odpad. Tacy ludzie na pewno nie będą szczęśliwi i nie znajdą kobiety.
@kamil150794: Mówie tylko że Hitler jest przykładem nadużycia eugeniki.
W założeniu eugenika w utopi zapobiegała by rozmnażania się przez patole i rodzenia sie chorych,
a HItler wykorzystywał eugenike aby utrzymać czystość rasy wiec słowianie i żydzi nie mogli sie rozmnażać.
Wprowadzenie eugeniki to furtka do nadużycia i wprowadzeniu zamordyzmu pod narracje tego który będzie miał władze
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

Ale jednocześnie jestem jeszcze bardziej wściekły, gdy o eugeniczne poglądy oskarża się przegrywów/inceli.


No to się obudź, bo OP, incel i przegryw, właśnie wyraził taki pogląd, zbierając kolejne plusy, jak zgaduję, od innych przegrywów/inceli (mnie to nie dziwi, szczególnie na Wykopie). No przyszła też jedna różowa – jak widać, są sprawy, które łączą ludzi różnych płci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Invisiblinio: a ty się, róż0wa tutaj tak nie rozpalaj, jak cygaretka, bo i tak zgasimy cię jak peta. Przyjdą jeszcze takie czasy, że tzw. k0biety nie będą miały nic do gadania. My będziemy wybierać wam mężów i my będziemy decydować ile i jakie dzieci sprowadzicie na ten świat. I zadbamy też o to, żeby miał się kto nimi opiekować.