Wpis z mikrobloga

Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korwina, denerwował się ciągle odpalanymi "protokołami 2%", szachami dla debili, Hitlerem, wtopami z nie dostarczonymi na czas podpisami pod wybory, 4,76% itp. , a kiedy w końcu jego ugrupowanie idzie na 15% w sondażach to jest przerażony jak to gówno, którym okazała się być konfederacja, może mieć takie duże poparcie.

#bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korw...

źródło: z27445515AMP

Pobierz
  • 82
@rwL_:

lepiej milczeć i sprawiać wrażenie bycia idiotą, niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości.

dla osób do w wieku 18-40 lat wirus, nie stanowił żadnego zagrożenia za to dzisiaj słyszymy o zbiorowych pozwach w Niemczech za NOP. Lekarstwo gorsze od choroby. Tak się składa że 50% mężczyzn w tej grupie wiekowej popiera konfederację i być może dzięki temu podjęli właściwą decyzję.
https://www.tvp.info/71025240/czy-szczepionki-przeciwko-covid-19-powoduja-skutki-uboczne-astrazeneca-i-biontech-przed-sadem-w-niemczech?fbclid=IwAR3iiGDs9jlJQJf-ev8tCRVj1eRsPBGq4oQbS7lOiV6kHp1KUAMR4nEEehE
Z tego co pamiętam w grupie wiekowej do
dzisiaj słyszymy o zbiorowych pozwach w Niemczech za NOP


@PiO7R: I co z tego, tłuku? xD Rozumiem, że jak pozwę cię za kradzież, to z automatu stajesz się winnym, czy jednak należy poczekać do ogłoszenia wyroku z jakimkolwiek wyciąganiem wniosków?

dla osób do w wieku 18-40 lat wirus, nie stanowił żadnego zagrożenia


Bzdura, niektóre z odmian dotykały też ludzi młodych. Poza tym - nie każdy ma 100% pewność o swoim stanie
@rwL_: żyj dalej w tej iluzji, że maseczki coś zmieniły a szczepienia zapobiegały w rozprzestrzenianiu się wirusa, gdzie wśród krajów najbardziej wyszczepionych jak Izrael 90%+ było najwięcej zachorowań na jesieni 2021. Nawet przyjęcie tych dwóch dawek nie sprawiło, że byłeś chroniony przed ciężkim przebiegiem choroby czego przykładem jest Krzysztof Krawczyk który trafił na miesiąc do szpitala a potem zmarł.
@Heisenbird Myślisz, że komukolwiek z opozycji na czele z Rudym zakłamańcem zależy na czymś więcej, niż tylko dopchaniu się do koryta i korzystaniu z życia na wysokim poziomie? Posłowie to większości ludzie znający się na wszystkim i na niczym, którym nie leży na sercu dobro Polski i obywateli, a liczy się tylko to, żeby oni i ich rodziny mieli dobrze.
Przez cały czas chodziło o wygodne życie, zostanie posłem, europosłem, nic więcej. Myślałem że takie rzeczy zauważa się jak się kończy osiemnaście lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Heisenbird: jednak przeniósł się z Brukseli do Sejmu raz, finansowo na tym był w plecy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dokładnie to samo, tyle, że na Korwina głosowałem mając w okolicach 20 lat. Z tego się wyrasta. Gorzej, jak ktoś ma 30+ i dalej na nich głosuje.
@Jabby: hehe, mam dokładnie tak samo xD

Tłumaczę to tym, że wtedy:
- nie bratał się z narodowcami,
- jeszcze nie wiedzieliśmy, że Korwin dużo gada, a mało robi,
- nie gadał tyle o sprawach światopoglądowych,
- jego uwielbienie Rosji nie było tak widoczne.

Co nie zmienia faktu, że już wtedy jego gadanie było mocno na chłopski rozum.
@Heisenbird: Masz tu na następnego fikołka

Korwin jest posłem i politykiem. Całe życie siedzi w polityce, to nie jest komik tylko polityk, gdyby miał być komikiem, to pracowałby w kabarecie, a jednak całe życie stara sie dostać do Sejmu, a obecnie jest realną opcją polityczną, bo go pewna część naszego społeczeństwa wybrała. Powtarzam kuce, to jest polityk taki sam jak reszta polityków na świecie, a nie komik/publicysta
Zielonykwiryta - @Heisenbird: Masz tu na następnego fikołka 

Korwin jest posłem i po...

źródło: MatProJO1-1

Pobierz