Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że nabrałem obaw wobec tego całego dozbrajania Ukrainy. Rozumiem, że już sporo jej daliśmy, ale f-16 to może być przesada. Przekroczymy granicę i się doigramy: wyjdzie Pieskow i powie, że Rosja wyciągnie daleko idące konsekwencje, Ławrow doda, iż nie należy zapominać, że Rosja to atomowe mocarstwo, a pijany Dima uzupełni, że skutki wspierania Ukrainy przez Zachód będą straszne, ciężkie do wyobrażenia. Naprawdę tego chcecie??

#ukraina #wojna #rosja
  • 15
@the_good_guy: Ja też jestem pewny, że Rosja nie żartuje. Oni przecież ostrzegają przed przekraczaniem czerwonych linii dosłownie od wystąpienia Putina w nocy 24 II. W końcu się doigramy. A nie trzeba dodawać, że nas czeka szczególnie sroga zemsta za oblanie ambasadora czerwoną farbą.
Rozumiem, że już sporo jej daliśmy, ale f-16 to może być przesada


@the_good_guy: To akurat może być przesada bo my narazie nie mamy nowoczesnych maszyn oprócz tych F-16. Mamy ich zawrotne 48 sztuk.

Tylko i wyłącznie uważam, że akurat F16 to nie powinniśmy oddawać.

Z całą resztą posta się zgadzam.
@the_good_guy: Rosji nie opłaca się wciągniecie Polski i NATO do wojny i nie jest to w ich interesie. W interesie Ukrainy - już tak.

Rosja chce odzyskać wpływy na Ukrainie, po tym jak je utracili podczas Pomarańczowej Rewolucji (czyt. amerykańskiej akcji) i mieć bufor między nimi a NATO. Straszyć muszo, bo coś muszo mówić.
Rosja wyciągnie daleko idące konsekwencje


@the_good_guy: minelo 504 dni od momentu za to ze terrorystyczne panstwo Rosyjskie napadlo na wolny kraj Ukrainy i rozpoczelo sie wsparcie i jedynie co im sie udalo to rozszezyc kraje w NATO, zmocnic inne mocarstwa technologiczne i termojądrowe Europy oraz o dziwo Ameryki Pólnocnej a obsrany Putin zrobi nic bo nie moze. Jezeli tylko jeden naboj zostanie wystrzelony w kierunku krajow czlonkowskich NATO to Rosja zostanie