Aktywne Wpisy

PorzeczkowySok +32
za co tu trafiłeś

agareas +4
Z racji iż w pyziu są do roboty hamulce, a w dodatku coś zaczęło stukać i nie mogę znaleźć przyczyny, podjąłem decyzję o złomowaniu, od urodzenia w nim jeździłem, od 6 lat jako kierowca.
Nigdy nie zawiódł i dalej jest w świetnym stanie, ale szkoda w to pchać pieniądze.
W sumie mi go szkoda trochę, mam nadzieję że nie będę żałował, swoje zrobił na tym świecie
#samochody #motoryzacja
Nigdy nie zawiódł i dalej jest w świetnym stanie, ale szkoda w to pchać pieniądze.
W sumie mi go szkoda trochę, mam nadzieję że nie będę żałował, swoje zrobił na tym świecie
#samochody #motoryzacja
źródło: Screenshot_20260520_233117_Photos
Pobierz




Twój suchar na dziś to:
Wiecie, dlaczego w wojsku pobudka jest o 6 rano? Bo jedyne, co człowiek chce, jak jest o tej porze wybudzony, to zabijać!